www.ramnet.lt

 

Aprašymas: Apie Ramnet internetą

Raktažodžiai:   apie ramnet interneta, internetas, antena

Tekstinė tinklalapio versija: Bevielio ryšio antena Apie mus UAB “Ramnet” tiekia  interneto ryšį Panevėžio mieste ir rajone. Internetas iki galutinio vartotojo tiekiamas bevieliu būdu naudojant 5 GHz dažnio bevielio ryšio įrangą.
Ant kliento stogo ar fasadinės sienos esančio stovo tvirtinamas imtuvas-antena, nuo imtuvo iki kliento kompiuterio vedamas tinklo kabelis.
Idealiu atveju imtuvas bei bazinis taškas (stotis)  turi būti tiesioginio matomumo zonoje – priešingu atveju signalui sustiprinti naudojama jautresnė bevielio ryšio įranga.
Esant poreikiui vienu metu naudotis keliais stacionariais kompiuteriais papildomai yra reikalingas tinklo šakotuvas (switch). Norint internetą naudoti nešiojamame kompiuteryje (be laidų) yra reikalinga bevielio ryšio stotelė (access point). Ši papildoma įranga nėra įskaičiuota į standartinę interneto įvedimo kainą. Mūsų draugai Interneto įvedimo kaina skaičiuojama atsižvelgiant į montuojamą imtuvą, sunaudojamas [..]

Nuorodos:   www.ramnet.lt  

Rekomenduojame

Skelbti.lt – Parduodu, perku, nuomoju  www.skelbti.lt

Skelbti.lt – Parduodu, perku, nuomoju www.skelbti.lt

Tinklalapio RSS srautas: Lankytojai Jūsų tinklalapiui Kokybiškos SEO paslaugos – sėkmingo verslo garantas! SEO analizė Viskas turi pradžią, o optimizacijos startas negalimas be analizės. Tinklalapio klaidų paieška, vidinio SEO optimizavimo planas, raktažodžių parinkimas, konkurentų analizė – tai tik pati pradžia! SEO … Fontanai ir kriokliai, lauko skulptūros Fontanai ir kriokliai, lauko skulptūros Standartinė gaminių spalva […]

Idilija.lt – Auskarų vėrimas, manikiūras, pedikiūras,

Idilija.lt – Auskarų vėrimas, manikiūras, pedikiūras,

Tinklalapio RSS srautas: Pirsingas Veriu i ausies kremzleIšreikšti save ir stilingai atrodyti Jums padės ne tik drabužiai, šukuosena ir makiažas, bet ir papuošalai. Pas mus galite prasidurti ausis be rizikos sveikatai, nes naudojame tik […] … Ilgalaikis makiažas MŪSŲ GROŽIO SALONAS SIŪLO SAVO KLIENTAMS VISĄ GROŽIO PASLAUGŲ. SALONE TEIKIAME VISAS PASLAUGAS NUOTAKOMS:, MANIKIŪRO PASLAUGOS, , […]

Nemokami skelbimai – skelbimailietuvoje.com  www.skelbimailietuvoje.

Nemokami skelbimai – skelbimailietuvoje.com www.skelbimailietuvoje.

Aprašymas: Nemokami skelbimai . Butai, namai, nuoma, automobiliai, darbas, pažintys, telefonai, kompiuteriai, ir kt. Veikla: Veiklos kategorija:

Nemokami skelbimai – 24skelbimai.lt  www.24skelbimai.lt

Nemokami skelbimai – 24skelbimai.lt www.24skelbimai.lt

Aprašymas: Nemokami skelbimai Lietuvoje. Skelbkite ir ieškokite jums reikiamų daiktų ar paslaugų greitai ir patogiai.Šiame portale rasite ko reikia Nuorodos:   www.24skelbimai.lt   idilija.lt   Veikla: Veiklos kategorija: