Keltų Bilietai| Ieškote Keltui Bilietų? Padėsime – LAIVE.LT

 

Tinklalapio RSS srautas:

Keltų maršrutai

LAIVE.LT

+370-674-10662

Keltų bilietai yra čia

Pradžia
Visi keltų bilietai

Keltų bilietai į Stokholmą
Keltų bilietai iš Klaipėdos
Keltų bilietai iš Latvijos
Keltų bilietai į Suomiją
Keltai į/iš Vokietiją
DFDS Keltų bilietai

Kruizai
Geriausios Kelionės keltu
Akcijos
Kur rasti?

Darbo pasiūlymas
Privatumo politika
Prekių / paslaugų teikimo sąlygos

Pradžia
Visi keltų bilietai

Keltų bilietai į Stokholmą
Keltų bilietai iš Klaipėdos
Keltų bilietai iš Latvijos
Keltų bilietai į Suomiją
Keltai į/iš Vokietiją
DFDS Keltų bilietai

Kruizai
Geriausios Kelionės keltu
Akcijos
Kur rasti?

Darbo pasiūlymas
Privatumo politika
Prekių / paslaugų teikimo sąlygos

@media (min-width:941px){.plus-navigation-wrap.nav-menu6319a379259577da1a8c #theplus-navigation-normal-menu{display: block!important;}.plus-navigation-wrap.nav-menu6319a379259577da1a8c #plus-mobile-nav-toggle-nav-menu6319a379259577da1a8c.collapse.in{display:none;}}@media (max-width:940px){.plus-navigation-wrap.nav-menu6319a379259577da1a8c #theplus-navigation-normal-menu{display:none !important;}.plus-navigation-wrap.nav-menu6319a379259577da1a8c .plus-mobile-nav-toggle.mobile-toggle{display: -webkit-flex;display: -moz-flex;display: -ms-flex;display: flex;-webkit-align-items: center;-moz-align-items: center;-ms-align-items: center;align-items: center;-webkit-justify-content: flex-end;-moz-justify-content: flex-end;-ms-justify-content: flex-end;justify-content: flex-end;}.plus-navigation-wrap .plus-mobile-menu-content.collapse.swiper-container{display: block;}}

DFDS keltu bilietai| Keltų bilietai su DFDS iš Klaipėdos į Švediją Karlshamną, Vokietiją, iš Estijos į Švediją, Suomiją| Ieškote DFDS keltų bilietų? |Padėsime!

Keltų maršrutai

Į ŠvedijąKlaipėda Karlshamnas, Ventspilis Nynashamnas, Klaipėda TrelleborgasĮ VokietijąKlaipėda Kiel, Liepaja Travemunde

Previous

Next

Surasti keltų bilietus

Facebook

Envelope

Instagram

Linkedin

Keltų maršrutai 2022 metais

Keltų maršrutai| Ieškote kokį keltų maršrutą pasirinkti? PadėsimeKeltų maršrutai iš Klaipėdos į Švediją Karlshamną, Vokietiją, iš Estijos į Švediją.

DFDS Keltų bilietai

Skaityti daugiau »

2020 21 liepos

Komentarų: 0

Kelionė keltu į Švediją

Skaityti daugiau »

2021 8 spalio

Komentarų: 0

Keltų bilietai Paldiski Kapelskaras

Skaityti daugiau »

2020 2 spalio

Komentarų: 0

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas

Skaityti daugiau »

2019 4 rugpjūčio

Komentarų: 0

Nuolaidos kodas (nurodyti rezervuojant)

Keltų maršrutai iš Lietuvos

Keltų maršrutai iš Lietuvos, Klaipėdos uosto

Keltų maršrutai iš Klaipėdos į Švediją yra:Klaipėda KarlshamnasKlaipėda TrelleborgasKarshamnas uostas pietų Švedijoje nuo Danijos nutolęs 180 km, o nuo Stokholmo šiek tiek daugiau negu 500 km. Uostas tinka visiems norintiems nukeliauti iki Švedijos Gioteburgo regiono arba Norvegijos vietovių aplink Oslą, Bergeną ir žinoma Malmo, Ystadą arba Kopenhagą ar kitus Danijos regionus.Keltas Klaipėda Karlshamnas išvyksta kasdien. Atvykus naujiems keltams Aura Seaways ir Luna Seaways nusistovėjo ir tvararaštis.Keltas plaukia 21:00 val iš  Klaipėdos Registracija labai griežtai 19:30 val baigiasi ir 19:00  valandą iš Karlshamno.  Kelionės keltu trukmė 12 valandų.Keltai Aura ir Luna  yra nauji keltai, modernūs, patogūs, erdvūs. Labai tinka  keliauti šeimoms.Trelleborgas uostas arčiau Danijos. Iki Kopenhagos 60 km. Tinka šis uostas ir keliaujantiems į Norvegiją, nes patogus išvažiavimas į greitkelį.Keltas Klaipėda Trelleborgas plaukia 7 kartus per savaitę. Kiekvieną savaitės dieną išvykimo laikas skirtingas. kaip pvz šeštadienį 15:00 valandą, o ketvirtadienį 18:30 val. Tvarkaraštis nuolat optimizuojamas atsižvelgiant į klientų poreikius.Keltų maršrutą aptarnauja keturi keltai: keltas Marco Polo, keltas Tom Sawyer, keltas Robin Hood, keltas Nils Dacke.Keltų mašrutas labai tinka, keliauti pirmyn atgal, keliauti su gyvūnu,  keliauti su aukšta mašina arba jeigu reikia tempti priekabą.

Keltų maršrutai iš Latvijos

Keltų maršrutai iš Ventspilio ir LiepajosRyga Stokholmas keltas neplauks iki 2023 metų ir visas pagrindinis krūvis tenka Latvijos Ventspilio uostui.Keltų maršrutas Ventspilis Nynashamnas jau beveik dešimtmetį kaip populiarus tarp keliaujančių į Švediją. Dabar  su naujais keltais Stena Scandica ir Stena Baltica kelia  ypatingai daug keleivių, transporto ir krovinių.Keltas iš Ventspilio į Nynashamą išvyksta kasdien du kartus, išskyrus pirmadienį ir penktadienį, kai plaukia vieną kartą. Kelionės  keltu trukmė 8,5 valandų.Ventspilis Nynashamnas keltų bilietai labai pigūs keliaujant dviem asmenims, vienam.  Ventspilis Nynashamnas keltų maršrutas pigus, jeigu reikia keliauti su priekaba ar mikroautobusu.Kai keliauja  daugiau suaugusių asmenų (keturi, penki, šeši) vakarinis keltas keltu maršrutu Ventspilis Nynashamnas nėra pigiausia pasirinkimas, bet vis tiek  populiarus, nes kelta skelia greitai, keltas patogus ir jaukus ir atstumas iki tikslo ar nuo namų pakankamai nedidelis, lyginant su kitais keltų maršrutais.Sezono naujiena- keltas iš Liepojos į Travemundę (Vokietiją). Šiemet  jis pigesnis už Klaipėdą Kiel keltą, o ir aptarnaują jį jau didesni keltai negu anksčiau. Keltas plaukia 20 valandų 6 kartus per savaitę.

Siųsti

Keltų bilietai įvairiais keltų maršrutais

Netaikomi reikalavimai dėl Covid, keliaujant iš ES/EEE šalių į Švediją nuo 2022.02.09Netaikomi reikalavimai dėl Covid, keliaujant iš ES/ EEE šalių į Lietuvą nuo 2022.02.15

Keltų bilietai DFDS

nuo 18 €

Sužinoti daugiau

Nėra izoliacijos*

Keltų bilietai Švedija

nuo 15 €

Rinktis laiką ir dieną

nera ribojimų*

Keltų bilietai Vokietija

nuo 18 €

Skaityti apie keltą

ES KELIONIŲ PASAI

Keltų maršrutai- su naujais keltais

Daugiau video ir foto apie laivus

Instagram #laive.lt

Keltų maršrutai iš Estijos

Optimaliausias sprendimas kai norite keliauti super pigiai

Keltų maršrutai iš Estijos į Švediją ir Suomiją.Keltų maršrutas Paldiski Kapelskar Paldiski tinka ir norintiems keliauti keltu pigiai  ir norintiems persikelti per jūrą greitai.Kapelskaras uostas virš Stokhomo (į šiaurę) 80 km. Kapelskaras uostas kuriame laivai  greičiausia gali priplaukti prie kranto ir greičiausiai nuo jo nuplaukti, todėl  registraciją į keltą čia vykdoma labai greitai ir  atvykus išvažiavimas iš kelto taip pat  vyksta labai greitai.Į šį keltų maršrutą keltų bilietai gali būti perkami tik su automobiliu. Visi keleiviai, norintys keliauti  keltu, turi priklausyti kurio nors automobilio ekipažui.  Keltas plaukia iš Paldiski į Kapelskarą  kiekvieną dieną 22  valandą. Atvyksta ryte 07.00 valandą. Iš Kapelskaro keltas keliasi visomis dienomis 21:00 val, išskyrus sekmadienį. Sekmadieniais keltas Kapelskar Paldiski plaukia 09.30val ryte.Norintiems ypatingo komforto ir pramogų tiks ir patiks keltų maršrutai Talinas Stokholmas. Keltų maršrutu Talinas Stokholmas plaukia kruizinis keltas Baltic Queen.Keliaujant keltų maršrutu Talinas Stokholmas pramogos, šou programa vyksta iki paryčių. Tai kruizas, kurio trukmė 16 valandų.Daugiau keltų maršrutų iš Estijos nukreipti į Suomiją, Helsinkį. Keltai plaukia kasdien kas keletą valandų Talinas Helsinkis Talinas maršrutu.

Dalinkis su draugais

Geriausi patarimai kaip keliauti keltais Facebook Keltų bilietai Laivė

Svarbu norint išsirinkti geriausią keltų maršrutą

Keltų maršrutai  visi jų turi ir pliusų ir minusų.Koks kelto maršrutas geriausiai tiks jums?Dažniausiai žmonės  renkasi tuos, kuriais jau  keliavo, kuriuos rekomenduoja pažįstami. Tai nebūtinai teisingas pasirinkimas. Kas tiko prieš metus vieniems, nebūtinai  tiks kitiems.Svarbiausiai perkėlos, komforto ir kainos santykis. Pagal mūsų patirtį keliaujant į Švediją yra toks keltų maršrutų skirstymas:su mažu vaiku iki 3 metų geriausia Ventspilis Nynashamnas ir Klaipėda Karlshamnas.su vaiku  virš 3 metų  Klaipėda Karlshamnassu priekaba ir aukštesniu automobiliu Klaipėda Trelleborgas.su gyvūnu Klaipėda Trelleborgaskeliauti vienam geriausia Ventspilis Nynashamnaskeliauti į abi puses Klaipėda Trelleborgas Klaipėdajeigu reikia labai greitai ir labai pigiai Ventspilis Nynashamnasjeigu keliaujate į Daniją Klaipėda Trelleborgas, Klaipėda Karlshamnasjeigu  reikia į Stokholmą Ventspilis Nynashamnasjeigu svarbu geras maistas ir norėsite vakarienės  Klaipėda Karlshamnas.jeigu nežinote ar tikrai galėsite keliauti ir reiks daugiau keitimų tuomet reik rinktis Ventspilis NynashamnasTikimės šis sąrašas padės pasirinkti geriausią keltų maršrutą jums. Neįtraukėme Estijos keltų, nes jie tikrai nėra šiuo metu toks pasirinkimas, kurį jums rekomenduotume, nebent iš bėdos, jeigu nėra  vietų laisvų kituose keltuose. Keltai plaukiantys iš Ventspilio ar keltai plaukiantys į Karlshamną šiandien savo komfortu nelabai nusileidžia Talino keltui. Tik nėra juose šokių ir muzikos. Tačiau ir laiko nėra kada šokti, juk plaukia  per pusę trumpiau. Taigi ar verta su dabartinėm kuro kainomis važiuot nuo  Talino dėl šokių?

.ocean_tags-REPLACE_TO_ID.tagcloud a{background-color:#ae2121;color:#ffffff;border-color:#ffffff;font-size:18px!important;}.ocean_tags-REPLACE_TO_ID.tagcloud a:hover{background-color:#ffffff;color:#ae2121;}Kiti keltų bilietaiAkcijos
Helsinkis
Keltų bilietai Danija
Keltų bilietai Eckeroline
Kiti keltų bilietai
Kruizai
Nynashamn
Pigu
Ryga Stokholmas keltų bilietai
Stenaline keltų bilietai
Talinas
Tallink kelto bilietai
Viking Line keltai
Švedija

Kelionė keltu į Švediją

Skaityti daugiau »

2021 8 spalio

Komentarų: 0

Keltas Klaipėda Švedija

Skaityti daugiau »

2019 4 rugpjūčio

Komentarų: 0

Keltu bilietai i Vokietija

Skaityti daugiau »

2019 4 rugpjūčio

Komentarų: 0

Keltų bilietai visiems gyvenimo atvejams yra čia

Laivė – „Pagirkime aptarnavimą 2020“ turizmo sektoriaus laimėtoja.

Surasti keltų bilietus

Facebook

Envelope

Instagram

Linkedin

Telefonas: +370-674-10662

Copyright 2022 – ©Laive.lt Visos teisės saugomos

darbo-pasiulymai

LAIVE.LT

+370-674-10662

Keltų bilietai yra čia

Pradžia
Visi keltų bilietai

Keltų bilietai į Stokholmą
Keltų bilietai iš Klaipėdos
Keltų bilietai iš Latvijos
Keltų bilietai į Suomiją
Keltai į/iš Vokietiją
DFDS Keltų bilietai

Kruizai
Geriausios Kelionės keltu
Akcijos
Kur rasti?

Darbo pasiūlymas
Privatumo politika
Prekių / paslaugų teikimo sąlygos

Pradžia
Visi keltų bilietai

Keltų bilietai į Stokholmą
Keltų bilietai iš Klaipėdos
Keltų bilietai iš Latvijos
Keltų bilietai į Suomiją
Keltai į/iš Vokietiją
DFDS Keltų bilietai

Kruizai
Geriausios Kelionės keltu
Akcijos
Kur rasti?

Darbo pasiūlymas
Privatumo politika
Prekių / paslaugų teikimo sąlygos

@media (min-width:941px){.plus-navigation-wrap.nav-menu6319a37b6a8667da1a8c #theplus-navigation-normal-menu{display: block!important;}.plus-navigation-wrap.nav-menu6319a37b6a8667da1a8c #plus-mobile-nav-toggle-nav-menu6319a37b6a8667da1a8c.collapse.in{display:none;}}@media (max-width:940px){.plus-navigation-wrap.nav-menu6319a37b6a8667da1a8c #theplus-navigation-normal-menu{display:none !important;}.plus-navigation-wrap.nav-menu6319a37b6a8667da1a8c .plus-mobile-nav-toggle.mobile-toggle{display: -webkit-flex;display: -moz-flex;display: -ms-flex;display: flex;-webkit-align-items: center;-moz-align-items: center;-ms-align-items: center;align-items: center;-webkit-justify-content: flex-end;-moz-justify-content: flex-end;-ms-justify-content: flex-end;justify-content: flex-end;}.plus-navigation-wrap .plus-mobile-menu-content.collapse.swiper-container{display: block;}}

Darbo pasiūlymas

Ieškome papildomo komandos nario savo kolektyvui! Jei nori prisijungti užpildyk anketą. Ačiū!

Vardas, Pavardė, Gimimo data

Email

Telefono Nr

Ar tau gerai sekasi

dirbti kompiuteriu?

Ar tau patinka

bendrauti ir komunikuoti?

Ar sugebi

organizuotis darbus ir nustatyti prioritetus, sparčiai atlikti užduotis?

Ar gali

suprasti ir kalbėti angliškai?

Ar moki

mąstyti kūribiškai?

Ar vertini

darbą komandoje?

Kas tau yra svajonių darbas?

Kaip įsivaizduoji darbą pas mus?

Kokios darbo patirties jau turi?

Kokia geriausia tavo savybė?

Siųsti

Kaip dirbame ir ką reiktų dirbti mūs įmonėje

1. Mes parduodame keltų bilietus ir kruizus. 2.Visas darbas yra orientuotas į tai, kai greitai, maloniai ir profesionaliai aptarnauti žmones, kurie į mus kreipiasi. Bendraujame su klientais telefonu,  elektroniniu paštu,  biure.3. Keltų bilietų pardavėjo darbo nemoko turizmo mokyklose. Tai gan specifinis darbas, kurio reiki išmokti dirbant, bet kai jį išmoksti tampa įdomu ir lengva dirbti.  Šiam darbui gerai atlikti padeda mokėjimas dirbti su  elektroniniais dokumentais, mokėti juos peržiūrėti, tikrinti, koreguoti.4. Turime specialius modelius, sistemą kaip dirbame ir tvarkomės, bet tai nėra status quo būsenos. Ji nuolat tobulinama, pritaikoma prie aplinkos ir sąlygų. Todėl kiekvienas mūsų nuolat  tobulėjame, ugdome įvairias savybes, kurios padeda vėliau net tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime.5. Mūsų kolektyvas nedidelis, bet mums visiems svarbu tai ką darome ir kaip darome.

Ką reikia mokėti, jeigu norite pabandyti:

Turi  būti labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai  (puikūs Ms Excel, Ms Word, gebėjimas laisvai naudotis internetu).Gebėjimas organizuotis darbus ir nustatyti prioritetus, sparčiai atlikti užduotis.Kruopštumas, atsakingumas, atidumas detalėms.Gebėjimas laisvai bendrauti.Imlumas naujovėms, sugebėjimas greitai įsisavinti didelius informacijos kiekius.Gebėjimas dirbti komandoje.Gebėjimas susikalbėti ir suprasti angliškai.Gebėjimas rašyti be klaidų lietuviškai.Darbo patirtis turizmo įmonėje (privalumas, ne reikalavimas)Turizmo studijų diplomas (didelis privalumas)

Dirbdami mūsų įmonėje gausite:

Stabilų darbą;Geras darbo sąlygas;Galimybę augti ir ugdyti savo kompetencijas;Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą;Galimybę derinti darbo laiką;Bandomasis laikotarpis skirtas mokymams ir juo metu mokame valstybės nustatytą minimumą. Minimalus bandomojo laikotarpio terminas 2 mėnesiai. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui mokamas priedas. Jis priklauso nuo įgytų darbo įgūdžių.Vidutinis šiuo metu darbuotojų atlyginimas nuo 740 Eur iki 1040 Eur į rankas.

Keltų bilietai visiems gyvenimo atvejams yra čia

Telefonas biuro: +370-674-10662

Telefonas dėl darbo skelbimo: +370-615-77771

Copyright 2022 – ©Laive.lt Visos teisės saugomos

Informaciją apie įmonę

iš Rekvizitai.lt

Nynashamnas keltų terminalas
Nynashamnas keltų terminalas -keliauti be automobilio dabar paprasčiau Nynashamnas keltų terminalas netoli nuo miesto centro Dabar jau galite Nynashamno keltų terminale pasinaudoti pervežimo autobusais „Kerstins …

Kapelskaras
Kapelskaras- uostas nutolęs nuo Stokholmo į Šiaurę 90km …

Aprašymas: Keltų bilietai| Yra Čia: įvairūs, greiti, pigūs, keltų bilietų pasirinkimai individualiems poreikiams. Ieškote keltų bilietų? Padėsime tikrai -100%.

Nuorodos:   laive.lt    

Veikla:

Veiklos kategorija:

Tinklalapio reitingai: PA: 30, DA: 19, MOZ Rank: 3,00 Info

Rekomenduojame

carvertical automobilio VIN
Aplink pasaulį! – Kelionės aplink pasaulį. Kelionių

Aplink pasaulį! – Kelionės aplink pasaulį. Kelionių

Tinklalapio RSS srautas: Birštonui 175-eri: svarbią sukaktį minės visus metus 2021 metais Birštonas švenčia 175-ąjį veiklos jubiliejų. Jį birštoniečiai ir miesto svečiai minės tradicinėje kurorto šventėje birželio antrąjį savaitgalį, tačiau jubiliejui skirtos iniciatyvos vyks visus metus. Šiandien Birštonas turistus ir kurortinio gydymo ieškančius sveč … Atostogos su vaikais: į ką reiktų atkreipti dėmesį Kelionės su […]

Pigus skrydžiai internetu. Pigu, patogu ir paprasta

Pigus skrydžiai internetu. Pigu, patogu ir paprasta

Aprašymas: Geriausi pigūs skrydžiai mūsų svetainėje. Rinkitės iš daugybės krypčių lengvai ir patogiai ir už geriausią kainą. Keliaukite sumaniai! Tekstinė tinklalapio versija: SKRYDŽIŲ PAIEŠKA „Ryanair“ mažina apsukas – uždaromos bazės, bus atleidžiami darbuotojai Pigūs skrydžiai į Londoną Kol „Ryanair“ darbuotojai grąsina streikais ir pigių skrydžių bendrovės darbo sabotavimu, pati bendrovė ėmė daryti ypatingai ryžtingus veiksmus, […]

Ekskursijos Turkijoje – Ekskursijos Turkijoje

Ekskursijos Turkijoje – Ekskursijos Turkijoje

Tinklalapio RSS srautas: 10 geriausių Alanijos viešbučių Dažnai užduodamas klausimas kokį viešbutį pasirinkti Turkijoje? Teikiame Jums 10 gerai vertinamų viešbučių Alanijoje sąrašą. … 7 vietos Turkijoje, kurias privalote aplankyti Turkija pirmiausia – tai vaizdingi laukinių neištirtų paplūdimių kampeliai, mitai ir legendos, vertinga architektūra, kvapni kava ir visame pasaulyje žinomi bei skrudinti kaštonai, kurie daugeliui yra […]

AirGuru.lt – Poilsinės kelionės | Paskutinės minutės pasiūlymai

AirGuru.lt – Poilsinės kelionės | Paskutinės minutės pasiūlymai

Nuorodos:   airguru.lt     www.delfi.lt   www.15min.lt   www.lrt.lt   rekvizitai.vz.lt   www.ziniuradijas.lt   e-lab.lt   Veikla: Oro transportas; Oro transportas Vilniuje; Veiklos kategorija: Transporto paslaugos, sandėliavimas