www.Edukaciniai.lt – Žaislai, žaidimai, knygos | Edukaciniai.lt
 

Tinklalapio RSS srautas:

Kaip išsaugoti žaidimą?
Kaip padėti vaikams tapti sveikomis ir laimingomis šio amžiaus asmenybėmis? Ar galime ką nors padaryti, kad žaidimo kultūra nedingtų iš vaikų gyvenimo? Taip! 
 
Reikia visai nedaug. 
 
Pirmiausia, pripažinkime, kad šią situaciją sukėlėme mes, …

Žaidimas nyksta. Kodėl tai blogai?
Dėmesio! Žaidimas nyksta ir grasina tragiškomis pasekmėmis vaikui ir visai visuomenei. Kodėl žaidimas yra reikalingas, o jo trūkumas gali kenkti vaikui?
 
Pirmiausia tam, kad vaikai būtų laimingi ir sveiki. Vaikai nuolat darydami suaugusiųjų suplanuotus dalykus, nesIijaučia …

Kodėl žaidimas nyksta?
Mama nerimaudama pasiguodė, – „Mano vaikas negali pažaisti vienas. Keturmetis nuolat reikalauja dėmesio ir pasiūlymų, ką veikti“. Tai yra rimtas ir pagrįstas nerimas. Žaidimo kultūra pasaulyje sparčiai kinta. Ir deja, vaikų atžvilgiu į blogąją pusę.
Laisvas, paties vaiko …

Skirtingo amžiaus vaikų atminties įgūdžiai
Nuo pat gimimo momento jūsų kūdikis pradeda plėtoti savo atminties gebėjimus. Garsas, kvapas, skonis, prisilietimai, pamažu ir rega pradeda veikti jo smegenų centrus ir palieka juose žymes. Atmintis – tai vienas svarbiausių pažintinių augimo procesų.
Atminties vystymasis žengia …

Aprašymas: Čia rasite mūsų kruopščiai atrinktus, pagal ugdomus įgūdžius, amžių ir kategorijas suskirstytus bei ugdymo ekspertų įvertintus žaislus bei žaidimus, kurie ne tik pradžiugins vaikus, bet ir padės jiems tapti tikrais Ateities Herojais!

Raktažodžiai:   edukaciniai,
edukaciniai.lt,
Žaislai vaikams,
Stalo zaidimai,
Lavinamieji zaislai,

Nuorodos:   www.edukaciniai.lt