Vežame kasdien Lietuva – Vokietija – Lietuva keleivius ir siuntas
 

Aprašymas: Vežame jau 15 metų kasdien keleivius ir siuntas Lietuva Vokietija Lietuva mikroautobusais ir autobusais. Tel. 8-606-04300 Lietuvoje, +4915753403381 Vokietijoje. Keleivių pervežimas į Vokietiją, siuntiniai į Vokietiją, siuntos į Angliją. Keleivių vežimas iš Vokietijos į Lietuvą, pervežimai iš Berlyno į Lietuvą vežame kiekvieną dieną, Lietuva Berlynas Lietuva. Žmones vežu į Vokietiją autobusu, kelionės autobusu į Vokietiją. Mikriukai į Vokietiją. Į Vokietiją mikroautobusu.

Raktažodžiai:   veza i vokietija, vezu i vokietija, vezimas i vokietija, i vokietija, kiekviena diena, kasdien

Tekstinė tinklalapio versija: Kasdien vežame į Vokietiją ir iš Vokietijos keleivius ir siuntas Keleivius vežame į Vokietiją patogiais mikroautobusais ir autobusais (nemokamas bagažas iki 30 kg.) Skambink kasdien 8-22 val. Siuntas vežame į Vokietiją Vežame nuo durų iki durų.
Paimame iš visos Lietuvos ir visos Vokietijos.
Vežame kiekvieną savaitės dieną.
Vykstame maršrutu: visa Lietuva – Lenkija – visa Vokietija. Krovinius vežame į Vokietiją Lietuva → Vokietija kaina nuo 70€ Vokietija → Lietuva kaina nuo 70€ Siuntos kaina nuo 20€ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė, laiškas). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos. Krovinių kaina nuo 20€. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos [..]

Nuorodos:   www.veza.lt