Vežame kasdien Lietuva – Olandija – Lietuva keleivius ir siuntas
 

Aprašymas: Vežame jau 15 metų kasdien keleivius ir siuntas Lietuva Olandija Lietuva mikroautobusais ir autobusais. Tel. 8-606-04300 Lietuvoje, +31208903989 Olandijoje. Keleivių pervežimas į Olandiją, siuntiniai į Olandiją, siuntos į Olandiją. Keleivių vežimas iš Olandijos į Lietuvą, pervežimai iš Amsterdamo į Lietuvą vežame kiekvieną dieną, Lietuva Amsterdamas Lietuva. Žmones vežu į Olandiją autobusu, kelionės autobusu į Olandiją. Mikriukai į Olandiją. Į Olandiją mikroautobusu.

Raktažodžiai:   veza i olandija, vezu i olandija, vezimas i olandija, i olandija, kiekviena diena, kasdien

Tekstinė tinklalapio versija: Kasdien vežame į Olandiją ir iš Olandijos keleivius ir siuntas Keleivius vežame į Olandiją patogiais mikroautobusais ir autobusais (nemokamas bagažas iki 30 kg.) Skambink kasdien 8-22 val. Siuntas vežame į Olandiją Vežame nuo durų iki durų.
Paimame iš visos Lietuvos ir visos Olandijos.
Vežame kiekvieną savaitės dieną.
Vykstame maršrutu: visa Lietuva – Lenkija – Vokietija – visa Olandija. Krovinius vežame į Olandiją Lietuva → Olandija kaina nuo 75€ Olandija → Lietuva kaina nuo 70€ Siuntos kaina nuo 20€ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė, laiškas). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos. Krovinių kaina nuo 20€. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos [..]

Nuorodos:   www.veza.lt