Vežame kasdien Lietuva – Ispanija – Lietuva keleivius ir siuntas
 

Aprašymas: Vežame jau 15 metų kasdien keleivius ir siuntas Lietuva Ispanija Lietuva mikroautobusais ir autobusais. Tel. 8-606-04300 Lietuvoje, +34931845589 Ispanijoje. Keleivių pervežimas į Ispaniją, siuntiniai į Ispaniją, siuntos į Angliją. Keleivių vežimas iš Ispanijos į Lietuvą, pervežimai iš Berlyno į Lietuvą vežame kiekvieną dieną, Lietuva Berlynas Lietuva. Žmones vežu į Ispaniją autobusu, kelionės autobusu į Ispaniją. Mikriukai į Ispaniją. Į Ispaniją mikroautobusu.

Raktažodžiai:   veza i ispanija, vezu i ispanija, vezimas i ispanija, i ispanija, kiekviena diena, kasdien

Tekstinė tinklalapio versija: Kasdien vežame į Ispaniją ir iš Ispanijos keleivius ir siuntas Keleivius vežame į Ispaniją patogiais mikroautobusais ir autobusais (nemokamas bagažas iki 30 kg.) Skambink kasdien 8-22 val. Siuntas vežame į Ispaniją Vežame nuo durų iki durų.
Paimame iš visos Lietuvos ir visos Ispanijos.
Vežame kiekvieną savaitės dieną.
Vykstame maršrutu: visa Lietuva – Lenkija – Vokietija – Prancūzija – visa Ispanija. Krovinius vežame į Ispaniją Lietuva → Ispanija kaina nuo 140€ Ispanija → Lietuva kaina nuo 140€ Siuntos kaina nuo 20€ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė, laiškas). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos. Krovinių kaina nuo 20€. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos [..]

Nuorodos:   www.veza.lt