Vežame kasdien Lietuva – Belgija – Lietuva keleivius ir siuntas
 

Aprašymas: Vežame jau 15 metų kasdien keleivius ir siuntas Lietuva Belgija Lietuva mikroautobusais ir autobusais. Tel. 8-606-04300 Lietuvoje, +32228085604 Belgijoje. Keleivių pervežimas į Belgiją, siuntiniai į Belgiją, siuntos į Belgiją. Keleivių vežimas iš Belgijos į Lietuvą, pervežimai iš Briuselio į Lietuvą vežame kiekvieną dieną, Lietuva Briuselis Lietuva. Žmones vežu į Belgiją autobusu, kelionės autobusu į Belgiją. Mikriukai į Belgiją. į Belgiją mikroautobusu.

Raktažodžiai:   veza i belgija, vezu i belgija, vezimas i belgija, i belgija, kiekviena diena, kasdien

Tekstinė tinklalapio versija: Kasdien vežame į Belgiją ir iš Belgijos keleivius ir siuntas Keleivius vežame į Belgiją patogiais mikroautobusais ir autobusais (nemokamas bagažas iki 30 kg.) Skambink kasdien 8-22 val. Siuntas vežame į Belgiją Vežame nuo durų iki durų.
Paimame iš visos Lietuvos ir visos Belgijos.
Vežame kiekvieną savaitės dieną.
Vykstame maršrutu: visa Lietuva – Lenkija – Vokietija – Olandija – visa Belgija. Krovinius vežame į Belgiją Lietuva → Belgija kaina nuo 75€ Belgija → Lietuva kaina nuo 70€ Siuntos kaina nuo (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė, laiškas) nuo 20€. Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos. Krovinių kaina nuo 20€. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos [..]

Nuorodos:   www.veza.lt