• GELORIJA, vestuvinių reikmenų salonas

  • Savanorių pr. 65-45, LT-03149 VILNIUS

  • Telefonas: 8 5 2334611

  • Tinklalapis: www.gelorija.lt

Vestuvinės ir proginės suknelės | Gelorija  www.gelorija.lt
 

Aprašymas: Vestuvinių ir Proginių suknelių nuomos salonas – GELORIJA. Gausus šventinių papuošalų bei aksesuarų pasirinkimas.

Raktažodžiai:   Vestuvines sukneles, progines sukneles, vestuviniu sukneliu nuoma vilniuje

Tekstinė tinklalapio versija: Vestuvinės suknelės Proginės suknelės Pamergių suknelės Tel. Nr.: 8 656 28702 Užsakomosios suknelės Bendradarbiaujame su italų, prancūzų, ispanų mados namais bei užsienio dizaineriais. Todėl mūsų suknelės atitinka aukščiausias mados tendencijas ir yra ypač kokybiškos.
Aksesuarai – nemokamai! Pirmos komunijos suknelės Pasaulinių mados namų, prabangių audinių, natūralaus šilko, dabintos nėriniais, ilgos, trumpos, stilingos, žvilgančios, VIP vakarėliams, jubiliejams, vestuvėms, mergvakariams. Ruošiantis svarbiausiai gyvenimo šventei, norisi, kad viskas būtų tobulai nepriekaištinga – pamergių suknelės taip pat.

Madingos ir spalvingos pamergių suknelės. Galėsite rinktis tarp išties stilingų įvairių stilių suknelių – pastelinių ir ryškių spalvų, lengvučių, trumpų ir net su ilgais šleifais suknelių. Net 6 pamerges galime papuošti vienodomis suknelėmis! Užsakomosios suknelės iš gamintojų katalog [..]

Nuorodos:   www.gelorija.lt   www.pepperit.lt