• OPTIDOMUS, UAB

  • Kalvarijų g. 204B-17, LT-08200 VILNIUS

  • Telefonas: 8 670 44053

  • Įmonės kodas: 126176362

  • PVM kodas: LT100002530310

  • Tinklalapis: www.interjeroapdaila.lt

UAB Optidomus – interjero apdaila – APIE MUS  www.interjeroapdaila.lt
 

Aprašymas: UAB OPTIDOMUS – jusu statybu partneris; interjero apdaila, statybos darbai, remonto darbai, rekonstrukcijos darbai, apdailos darbai, mikroautobuso nuoma, baldu gamyba, interjero dizainas, meistro iskvietimas, bendrieji statybos darbai, bendrastatybiniai darbai., UAB OPTIDOMUS įkurta 2007 metais, jau penkerius metus dirbusios individualios įmonės pagrindu. Iš nedidelės kelių žmonių komandos, teikiančios apdailos paslaugas, išaugo patikima statybos ir interjero kūrimo bendrovė, galinti konsultuoti Jums rūpimais apdailos, statybų klausimais, suteikti ne tik interjero dizaino kūrimo paslaugas, bet ir pasirūpinti Jūsų krovinių pervežimu.

Ilgametė patirtis skatina mus plėsti mūsų veiklą ir ieškoti vis naujasnių ir modernesnių sprendimų, galinčių patenkinti visus mūsų užsakovų poreikius. Remdamasi šiomis nuostatomis OPTIDOMUS nuolat ieško naujų bendradarbiavimo ryšių bei kontaktų. Dirbame ir su kitomis statybinėmis organizacijomis statant individualius gyvenamuosius namus bei vykdant subrangos darbus.

Šiuo metu įmonėje dirba kvalifikuotų specialistų komanda, turinti reikalingus atestatus ir daug praktinės patirties, leidžiančios užsakovams pasiūlyti visą kompleksą paslaugų bei užtikrinančios sklandų darbų vykdymą ir aptarnavimą. Aukšta paslaugų kokybė ir patrauklios paslaugų kainos, o taip pat puikus statybų srities išmanymas leidžia įmonei sėkmingai konkuruoti Lietuvos statybų rinkoje.

Talkindama garsiojoje TV laidoje „Pakeisk namus su Domo Plius“, kurioje visus apdailos ir remonto darbus atliko mūsų darbuotojai, įmonė užtikrina aukštą darbų atlikimo kokybę. Kviečiame tuo įsitikinti mūsų darbų galerijoje.

Paslaugas teikiame, darbus atliekame ne tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, bet ir už jos ribų.

Didžiuojamės, kad mūsų darbų kokybę, lankstumą, bei kūrybinius sprendimus vertina ne tik privataus, bet ir verslo bei viešojo sektoriaus nuolatiniai klientai:

Raktažodžiai:   OPTIDOMUS; interjero apdaila, statybos darbai, remonto darbai, rekonstrukcijos darbai, apdailos darbai, apdailos darbai vilniuje, mikroautobuso nuoma, baldu gamyba, interjero dizainas, meistro iskvietimas, bendrieji statybos darbai, bendrastatybiniai darbai, mažiausia kaina, apdailos darbu kainos, statybos darbu kainos, darbu kainos, apdaila, remontas, interjeras, grybauskaite, kubilius, akcija, naujiena., oracle, france, interjero apdaila,

Tekstinė tinklalapio versija: Kontaktai: Tel: +370-670-44053 OPTIDOMUS E-paštas:
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą PASLAUGOS UAB OPTIDOMUS įkurta 2007 metais, jau penkerius metus dirbusios individualios įmonės pagrindu. Iš nedidelės kelių žmonių komandos, teikiančios apdailos paslaugas, išaugo patikima statybos ir interjero kūrimo bendrovė, galinti konsultuoti Jums rūpimais apdailos, statybų klausimais, suteikti ne tik interjero dizaino kūrimo paslaugas, bet ir pasirūpinti Jūsų krovinių pervežimu. GOOGLE TRANSLATE Ilgametė patirtis skatina mus plėsti mūsų veiklą ir ieškoti vis naujesnių ir modernesnių sprendimų, galinčių patenkinti visus mūsų užsakovų poreikius. Remdamasi šiomis nuostatomis OPTIDOMUS nuolat ieško naujų bendradarbiavimo ryšių bei kontaktų. Dirbame ir su kitomis statybinėmis [..]

Nuorodos:   www.optidomus.lt   www.monton.lt   www.bluebridge.lt   www.ses.lt