UAB Naujininkų Ūkis www.naujininku-ukis.lt

 

Tekstinė tinklalapio versija: Pranešimas

Informuojame, kad nuo š.m. balandžio 28 d. UAB „Naujininkų ūkis“ administruojamų daugiabučių gyvenamųjų namų bendro naudojimo objektų techninę priežiūrą (išskyrus liftų) vykdo UAB „Mano būstas LT“ darbuotuojai.
Šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūros paslaugos UAB „Naujininkų ūkis“ administruojamiems daugiabučiams gyvenamiesiems namams teikia UAB „Pastatų priežiūros tarnyba“.
Dėl avarijų likvidavimo ir lokalizavimo ištisą parą prašome kreiptis į skambučių centrą telefonu:
Nr. 8-700-55966
UAB „Naujininkų ūkis“ administracija.

2014 m. kovo 5 d. 2014 m. kovo 5 d. Vilniaus miesto savivaldybės taryba sprendimu Nr. 1-1732 priėmė pakeitimus Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2006 m. rugsėjo 20 d. sprendime Nr. 1-1320 „Dėl komunalinių atliekų tvarkymo tarifų ir įkainių patvirtinimo“.
Informuojame gerb. butų savininkus, kad vadovaujantis minimu savivaldybės tarybos sprendimu [..]

Nuorodos:   www.naujininku-ukis.lt   www.vilnius.lt   naujininku-ukis.lt   www.delfi.lt  

Rekomenduojame

Skelbti.lt – Parduodu, perku, nuomoju  www.skelbti.lt

Skelbti.lt – Parduodu, perku, nuomoju www.skelbti.lt

Tinklalapio RSS srautas: Lankytojai Jūsų tinklalapiui Kokybiškos SEO paslaugos – sėkmingo verslo garantas! SEO analizė Viskas turi pradžią, o optimizacijos startas negalimas be analizės. Tinklalapio klaidų paieška, vidinio SEO optimizavimo planas, raktažodžių parinkimas, konkurentų analizė – tai tik pati pradžia! SEO … Fontanai ir kriokliai, lauko skulptūros Fontanai ir kriokliai, lauko skulptūros Standartinė gaminių spalva […]

Pagrindinis – Panduola  panduola.lt

Pagrindinis – Panduola panduola.lt

Tinklalapio RSS srautas: Minimalistinai papuošalai – Kas tai ? Maži bet galingi ir nueina ilgą kelią kas tai ? Minimalistiniai papuošalai Negalime išgyventi ramioje prabangos eroje nekalbėdami apie atitinkamą aksesuarų puošimo būdus: minimalistinius papuošalus. Ką reiškia, minimalistiniai papuošalai ? Šis neįvertintas požiūris į aksesuarus apima paprastumą ir švarias linijas, o pagrindinis dėmesys skiriamas meistriškumui ir […]

Automobilių Nuoma | My Avis  www.myavis.lt

Automobilių Nuoma | My Avis www.myavis.lt

Aprašymas: Ieškote automobilio nuomai? Avis automobilių nuomos svetainėje rasite geriausias kainas ir didžiausią automobilių pasirinkimą. Išsinuomokite internetu šiandien! Raktažodžiai:   My Avis Nuorodos:   www.myavis.lt   www.avis.lt   Veikla: Veiklos kategorija:

Pagalba nemiegančiam vaikui – Miego pasaka  miegopasaka.lt

Pagalba nemiegančiam vaikui – Miego pasaka miegopasaka.lt

Aprašymas: Ar vaikas gali išmokti gerai miegoti? Atsakymas TAIP. „Sleep Sense ™“ miego mokymo metodas padėjau jau daugiau kaip 100 000 šeimų visame pasaulyje. Nuorodos:   miegopasaka.lt     Veikla: Veiklos kategorija: