• BALTNORA, UAB

  • Savanorių pr. 192, LT-44151 KAUNAS

  • Telefonas: 8 37 327425

  • Įmonės kodas: 300077366

  • Tinklalapis: www.baltnora.lt

Vežame kasdien Lietuva – Norvegija – Lietuva keleivius ir siuntas
 

Aprašymas: Vežame jau 15 metų kasdien keleivius ir siuntas Lietuva Norvegija Lietuva mikroautobusais ir autobusais. Tel. 8-606-04300 Lietuvoje, +4721075029 Norvegijoje. Keleivių pervežimas į Norvegiją, siuntiniai į Norvegiją, siuntos į Angliją. Keleivių vežimas iš Norvegijos į Lietuvą, pervežimai iš Berlyno į Lietuvą vežame kiekvieną dieną, Lietuva Berlynas Lietuva. Žmones vežu į Norvegiją autobusu, kelionės autobusu į Norvegiją. Mikriukai į Norvegiją. Į Norvegiją mikroautobusu.

Raktažodžiai:   veza i norvegija, vezu i norvegija, vezimas i norvegija, i norvegija, kiekviena diena, kasdien

Tekstinė tinklalapio versija: Kasdien vežame į Norvegiją ir iš Norvegijos keleivius ir siuntas Keleivius vežame į Norvegiją patogiais mikroautobusais ir autobusais (nemokamas bagažas iki 30 kg.) Skambink kasdien 8-22 val. Siuntas vežame į Norvegiją Vežame nuo durų iki durų.
Paimame iš visos Lietuvos ir visos Norvegijos.
Vežame kiekvieną savaitės dieną.
Vykstame maršrutu: visa Lietuva – Lenkija – Vokietija – Danija – visa Norvegija. Krovinius vežame į Norvegiją Lietuva → Norvegija kaina nuo 150€ Norvegija → Lietuva kaina nuo 150€ Siuntos kaina nuo 25€ (tašė, krepšys, lagaminas, dėžė, laiškas). Kaina priklauso nuo siuntos dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos. Krovinių kaina nuo 25€. Kaina priklauso nuo krovinio dydžio, svorio, paėmimo ir pristatymo vietos [..]

Nuorodos:   www.veza.lt