• SJ SOLUTIONS, UAB

  • M. K. Čiurlionio g. 70-1, LT-66143 DRUSKININKAI

  • Telefonas: 8 655 68084

  • Įmonės kodas: 302320361

  • PVM kodas: LT100004992912

  • Tinklalapis: www.sjs.lt

SJS™ mokymai. Saulius Jovaišas. Vadovavimas, personalo klausimai,
 

Aprašymas: Personalo parinkimo ir valdymo konsultavimas. Pagalba pasirenkant vadovaujančius darbuotojus.
Personalo valdymo mokymai. Pokyčių valdymo mentorystė. Efektyvaus ugdančiojo vadovavimo įgūdžių lavinimas. Online konsultacijos. Lektorius Saulius Jovaišas.

Raktažodžiai:   Saulius Jovaišas, Jovaisas, SJ Solutions, personalo, darbo, vadovavimo, konsultavimas, mentorystė, seminarai.

Tekstinė tinklalapio versija: SJ Solutions™ Ar sakyti tiesą kolegei, kad ji nekompetentinga? +370 655 68084 Kaip išgyventi atviroje biuro erdvėje?                                                         saulius.jovaisas@sjs.lt Saulius Jovaišas "Vadybinės situacijos, klausimai ir atsakymai": Manim nepasitiki kolegos. Patarkit, kaip susišnekėti su naująja karta? Kai emocijos ir santykiai tampa svarbesniais už darbą. Negaliu susirasti darbo. Į klausimus atsako verslo valdymo patarėjas, personalo parinkimo ekspertas, ugdančiojo vadovavimo ir karjeros mentorius Saulius Jovaišas. Vadovavimo klausimai, efektyvi vidinė komunikacija, vadovų komandos formavimas, darbuotojų motyvacija, darbo interviu, personalo paieška, atranka ir samda; strategijų kūrimas ir įgyvendinimas, vadovavimas žmonėms ir susiję atsakymai [..]

Nuorodos:   sjs.lt   www.codelibris.lt