Shopify – Patogi Elektroninės Parduotuvės Platforma

 

Tinklalapio RSS srautas:

Dropshippingas su Shopify: Ką privalote žinoti?

# Dropshippingas – kas tai?

# Dropshippingo privalumai ir trūkumai

# Dropshippingas su Shopify: nuo ko pradėti? + Tiekėjų apps’ai

UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-0”));Dropshippingas – kas tai?

Dropshippingas – tai plačiai paplitęs verslo modelis, kuomet jūs, kaip verslininkas, galite parduoti produktus, kuriuos pagamina, sandėliuoja ir išsiunčia trečiosios šalies tiekėjas.
Tai reiškia, kad jums nereikia rūpintis prekių atsargų inventorizacija, mokėti kasmėnesinės nuomos už prekių sandėliavimą bei išmokėti atlyginimų siuntų pakuotojams. Prekės supakavimu ir išsiuntimu pasirūpina produkto gamintojas, tad jūs galite pradėti verslą su minimaliomis pradinėmis investicijomis ir menka rizika.
Kaip tai veikia?
Dažniausiai, vienintelis žingsnis, kurį turėsite atlikti patys norėdami prekiauti dropshippingo būdu, bus elektroninės parduotuvės kūrimas. Susikūrę ir paleidę el. parduotuvę, galėsite pradėti priimti pirmuosius prekių užsakymus.
Tuomet, kai klientas pateiks užsakymą, jūsų el. parduotuvė automatiškai perduos užsakymo duomenis jūsų tiekėjui, kuris įvykdys užsakymą ir išsiųs produktą tiesiai jūsų klientui.
Tiekėjui sumokėsite tik už parduotus produktus (taip, lyg juos pirktumėte patys), o skirtumą tarp jūsų nustatytos kainos ir tiekėjui sumokėtos kainos pasiliksite sau kaip pelną.
Laimingas klientas atsiims norimą produktą, o jūs būsite tik tarpininkas ir pelno gavėjas.
Automatinis prekių pirkimo ir gavimo procesas leis jums susifokusuoti į produktų reklamavimą ir jūsų prekės ženklo stiprinimą, o tuo pačiu, neabejotinai leis mėgautis kasdien įkrentančiu pelnu.
UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-1”));Elektroninės parduotuvės kūrimas su Shopify (nemokamos instrukcijos)Peržiūrėti

UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-2”));Dropshippingo privalumai ir trūkumai

Kaip ir kiekvienas verslo modelis, dropshippingas pasižymi savitais privalumais ir trūkumais, su kuriais turėtumėte susipažinti ir apsvarstyti prieš pradėdami prekiauti internetu.
Dropshippingo privalumai

Nereikia investuoti į prekių pirkimą ir sandėliavimą
Vienas didžiausių dropshippingo privalumų – nereikia įsigyti ir sandėliuoti prekių atsargų. Tai reiškia, kad galite sutaupyti pinigų sandėlio patalpoms, įrangai, darbuotojams, draudimui ir kt.
Taip pat, jums nereikia rūpintis prekių atsargų lygio valdymu, grąžinamų prekių tvarkymu ar neparduotų produktų perviršiaus likvidavimu.
Nereikia rūpintis prekių išsiuntimu
Jums taip pat nereikia rūpintis produktų pakavimu bei jų išsiuntimu. Tai reiškia, kad galite sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų siuntimo medžiagoms, etiketėms, kurjeriams ir pakuotojams. Jums taip pat nereikia rūpintis muitinės formalumais, sekimo numeriais ar klientų skundais dėl pristatymo problemų.
Galite ištestuoti daug produktų ir skirtingų tiekėjų
Šis verslo modelis taip pat suteikia laisvę išbandyti ir parduoti naujus produktus (atlikti rinkos paklausos tyrimą), kadangi nereikia apsirūpinti dideliais tų produktų kiekiais.
Tai reiškia, kad galite eksperimentuoti su skirtingais produktais ir/ar nišomis nerizikuodami pernelyg didelėmis finansinėmis arba sandėliavimo vietos investicijomis. Jūs taip pat bet kurią akimirką galite keisti tiekėjus, ypač jei dabartiniam tiekėjui išsenka turimos atsargos.

Dropshippingo trūkumai

Kartais būna ilgas produkto pristatymo laikas
Vienas didžiausių dropshippingo trūkumų yra tas, kad jūs turite mažai galimybių kontroliuoti produktų pristatymo laiką. Tai priklauso nuo jūsų tiekėjo buvimo vietos, jo naudojamo prekių pristatymo būdo, kliento, kuriam pristatote, šalies ir kitų aspektų. Kartais (ypatingai, šventiniu periodu) užsakymai keliauja kelias savaites arba net mėnesį.
Mažesnės maržos (ir uždarbis)
Dar vienas dropshippingo trūkumas – mažesnė pelno marža (ir, atitinkamai, uždarbis) palyginus su tradiciniais mažmeninės prekybos modeliais. Taip yra todėl, kad produktus perkate ne urmu didmeninėmis kainomis, o mokate mažmenines kainas ir padengiate savo tiekėjo siuntimo mokesčius. Tai reiškia, kad turite mažiau galimybių didinti kainas ir išlikti konkurencingi.
Didelė konkurencija
Galiausiai, dropshippingas neapsieina be didelės konkurencijos su verslais, kurie parduoda panašius arba identiškus produktus. Dropshippingo verslininkams kartais tenka susidurti su rinkoje egizstuojančiais kainų mažinimo karais, kopijuotojais arba nesąžiningais pardavėjais. Visa tai gali sumažinti jūsų kainas arba apgauti jūsų klientus.
Tai reiškia, kad pasirinkus šį verslo modelį, jums galimai prireiks įdėti daugiau pastangų bei kūrybiškumo reklamuojant savo produktus bei taip įtvirtinant jūsų el. parduotuvės išsiskyrimą iš kitų rinkoje.

Ir vis dėlto, šiuo metu rinkoje egzistuoja ne vienas klestintis dropshippingo verslas, kuris įrodo, kad net ir nepaisant visų trūkumų, šį verslo modelį yra verta išbandyti kiekvienam.
Tad nuo ko pradėti? Kaip vos per dieną galite įkurti savo internetinės prekybos verslą?
UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-3”));

Elektroninės parduotuvės kūrimas su Shopify (nemokamos instrukcijos)PeržiūrėtiUNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-4”));Dropshippingas su Shopify: nuo ko pradėti?

#1 žingsnis. Užsiregistruokite Shopify
Viena labiausiai dropshippingui tinkamų el. parduotuvių sprendimų, ypač dažnai naudojamų dropshippingo verslų – Shopify. Susikurkite Shopify platformoje paskyrą spausdami ČIA. Sukūrę paskyra, galėsite susipažinti su platforma ir pradėti elektroninės dropshippingo parduotuvės kūrimą.

#2 žingsnis. El. parduotuvės kūrimas
Antras žingsnis, ko reikia, norint pradėti sėkmingą dropshippingo verslą – elektroninės parduotuvės kūrimas.
Jei dar neturite savo el. parduotuvės, nieko nelaukite ir ją susikurkite. Dėka daugybės jau paruoštų naudoti dizainų bei lengvo valdymo, neužtruksite nei kelių dienų ir jau turėsite funkcionalią, estetišką ir intuityvią apsipirkimo patirtį garantuojančią el. parduotuvę.
(Instrukcijas, kaip susikurti el. parduotuvę, galite rasti čia – elektroninės parduotuvės kūrimas).

#3 žingsnis. Dropshippingo funkcionalumo intergavimas
Susikūrę el. parduotuvę, integruokite dropshippingo funkcionalumą, kad prekių pardavimas ir pristatymas vyktų automatiškai, net ir jums miegant.
Populiariausi ir labiausiai rekomenduojami Shopify dropshippingo Appsai:

Kaina: 39,99 – 299$ mėn.;
Pagrindinės rinkos: EU, JAV;
Integracijos: Shopify, Woocommerce ir kt.;
Daugiau nei 20 000 tiekėjų;
Nemokama versija: 14 dienų.

Sužinoti daugiau

Kaina: 0 – 79$ mėn.;
Pagrindinės rinkos: JAV, Kinija;
Daugiau nei 1 mln. produktų;
Integracijos: Shopify, Woocommerce ir kt.;
Zendrop siuntų išsiuntimas (fulfillment).

Sužinoti daugiau

Kaina: 0 – 99$ mėn.;
Pagrindinės rinkos: EU, JAV, Kanada, Australia;
Daugiau nei 8 mln. produktų;
Integracijos: Shopify, Woocommerce ir kt.;
Daugiau nei 12 000 tiekėjų;
Nemokama versija: 14 dienų.

Sužinoti daugiauVisas galimas Shopify dropshippingo programėles (app’sus) rasite čia (nuoroda).
UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-5”));

Shopify – ideali platforma tiek pradedančiam, tiek pažengusiam verslininkui, norinčiam jau netrukus pradėti prekiauti internetu.Sužinoti daugiauUNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-6”));Shopify, siūlanti ne tik platų el. parduotuvės dizainų, bet ir dropshippingo integracijos pasirinkimą, yra ideali platforma kiekvienam tiek pradedančiam, tiek pažengusiam verslininkui, norinčiam jau netrukus pradėti prekiauti internetu.
Palankios sąlygos, maža rizika ir minimalios investicijos yra tai, dėl ko kiekvienam verta pabandyti dropshippingo verslo modelį. Jeigu nepatiks, visada galėsite išbandyti naujas produktų nišas arba tiesiog parduoti jau sukurtą, veikiančio verslo mechanizmą kitam savininkui.
Tačiau jeigu ši veikla pasiteisins, galbūt būsite atradę savo sėkmės receptą.
Išbandykite dropshippingą jau šiandien.
UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-7”));Jums taip pat gali patikti

Shopify kaina – kurį planą rinktis?Skaityti

Shopify vs Woocommerce (WordPress)Skaityti

Dropshippingas su Shopify: Ką privalote žinoti?Skaityti

UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-8”)); …

Shopify kaina – kurį planą rinktis?
Shopify yra viena populiariausių elektroninių parduotuvių platformų Lietuvoje ir pasaulyje, verslų savininkų mėgiama dėl plačių funkcionalumo ir pritaikomumo konkretiems verslo poreikiams galimybių. 
Jeigu pradedate naują verslą arba norite iš pagrindų atsinaujinti savo prekių ženklo įvaizdį, jums bus būtina nauja elektroninė parduotuvė. 
Vis tik, kadangi naujo verslo ir ilgamečio rinkos dalyvio poreikiai labai skiriasi, skirsis ir jums tinkamiausias Shopify planas bei paties Shopify kaina per mėnesį. Naujam ir ilgamečiam verslui greičiausiai bus reikalingos kiek kitokios svetainės veikimo, jos valdymo bei integracijos su išorės partneriais funkcijos – visa tai turite įvertinti prieš pasirinkdami galutinį planą. 
Tad kuris Shopify planas geriausiai atitinka jūsų verslo poreikius bei jūsų numatytą svetainės išlaikymo biudžetą? Kokie yra kiekvieno plano funkcionalumai, bei kiek jums tai gali kainuoti?
Šiame straipsnyje palyginsime Shopify planų kainas, jų privalumus ir tinkamumą jūsų verslo poreikiams.
UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-9”));Shopify kaina: Shopify plano pasirinkimasShopify platforma suteikia gana platų planų pasirinkimą, taip leisdami jums atrasti labiausiai jūsų poreikius ir biudžetą aptinkantį planą. 
Šiuo metu egzistuoja trys pagrindiniai Shopify planai, kurių kainos prasideda nuo 32 Eur/mėn. iki 384 Eur/mėn. Taip pat, verslų savininkams yra siūlomi dveji papildomi planai: Shopify Starter (5 Eur/mėn.), bei Shopify Plus (nuo 2300 $/mėn.) 
Mokant už visus metus, pagrindiniams Shopify planams taikoma 25 % nuolaida.
Išsirinkę vieną, jums labiausiai tinkantį planą, įsigykite jį iškart metams ir ženkliai sutaupykite.
UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-10”));Išbandykite Shopify 3 dienas nemokamai ir po jų 1 mėnesio prenumeratą tik už 1€/mėn.!
Išbandyti dabar!UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-11”));Pagrindiniai Shopify planai32€per mėnesį
Basic Shopify planasPagrindinės elektroninės parduotuvės funkcijos;
2 paskyros komandos nariams;
10 inventoriaus lokacijų;
Paprastos pardavimų ataskaitos;
*2% mokestis nuo pardavimų.

Išbandyti dabar!92€per mėnesį
Shopify planasPagrindinės elektroninės parduotuvės funkcijos;
5 paskyros komandos nariams;
10 inventoriaus lokacijų;
Išsamesnės pardavimų ataskaitos;
*1% mokestis nuo pardavimų.

Išbandyti dabar!384€per mėnesį
Advanced Shopify planasPagrindinės elektroninės parduotuvės funkcijos;
15 paskyrų komandos nariams;
10 inventoriaus lokacijų;
Išplėstinės pardavimų ataskaitos;
Greitesnė 24/7 pagalba (support);
*0.6% mokestis nuo pardavimų.

Išbandyti dabar!*Shopify Lietuvoje apmokestina visus mokėjimus, atliktus ne per jų sistemą Shopify Payments (sistema Lietuvoje nepasiekiama). Surinktos įmokos per Paysera, Opay, Stripe ar Paypal sistemą yra apmokestinamos papildomu procentu, priklausomai nuo jūsų pasirinkto plano.
UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-12″));Shopify planas „Basic” – 32 Eur / mėn.Shopify Basic – puikus pasirinkimas naujam, ką tik savo veiklą pradėjusiam verslui. Šis planas siūlo viską, ko reikia tam, kad sėkmingai prekiautumėte internete. 
Plano kaina: 32 Eur/mėn. + 2 % nuo įmokų, surenkamų per išorines įmokų surinkimo platformas (Paysera, Opay, PayPal, Stripe ir kt). 
Jei pirkėjas už prekes atsiskaito bankiniu pavedimu arba prekių atsiėmimo metu (mokėdamas grynais pinigais arba kortele kurjeriui, paštomate, prekybos vietose), 2 % mokestis netaikomas.
Į šį planą įeina:

Elektroninės prekybos platforma;
Neribotas produktų bei failų saugyklos kiekis;
2 paskyros platformos valdymui jūsų komandai;
24/7 Shopify pagalba el. paštu ir gyvu susirašinėjimu;
Pardavimo kanalai (galimybė sujungti el. parduotuvę su Facebook, Instagram, Amazon bei kitomis platformomis);
Lanksti nuolaidų sistema jūsų produktams;
Nemokamas svetainės SSL sertifikatas jūsų el. parduotuvės apsaugai;
Dovanų kuponai;
Automatinis pamiršto krepšelio priminimas pirkėjui;
Įprastos pardavimų ataskaitos;
Tarptautinė prekyba (kalbų ir atskirų domenų pasirinkimo ir apjungimo galimybė, skirtingų valiutų palaikymas ir jų konvertavimas, kainų nustatymas pagal pasirinktą rinką).

Šis planas tinkamas jei jūsų elektroninės parduotuvės mėnesinė apyvarta nesiekia 6,000 eurų. (Pavyzdžiui, naujam verslui arba tokiu atveju, jeigu pagrindinius mokėjimus surenkate per išorines įmokų surinkimo platformas).
UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-13″));Shopify planas „Standart” – 92 Eur / mėn.Shopify planas – tai šiek tiek prieinamesnes ir lankstesnes verslo valdymo galimybes naujai veikiančioms el. parduotuvėms atveriantis planas. Šis Shopify planas taip pat pasižymi mažesniais operacijų mokesčiais.
Plano kaina: 92 Eur/mėn + 1 % nuo įmokų surenkamų per išorines įmokų surinkimo platformas platformas (Paysera, Opay, PayPal, Stripe ir kt). 
Jei pirkėjas už prekes atsiskaito bankiniu pavedimu arba prekių atsiėmimo metu (mokėdamas grynais pinigais arba kortele kurjeriui, paštomate, prekybos vietose), 1 % mokestis netaikomas.
Įsigiję šį planą, galite mėgautis visomis funkcijomis, kurios įeina į Shopify Basic planą. 
O taip pat, į šį planą įeina:

5 platformos valdymo paskyros jūsų komandai;
Detalesnės ataskaitos išsamesnei pardavimų, klientų ir produktų analizei;
El. komercijos automatizavimas;
Platesnis trečiųjų šalių integracijų pasirinkimas. 

Šis planas tinkamas jei jūsų elektroninės parduotuvės mėnesinė apyvarta viršija 6,000 eurų. (Pavyzdžiui, mažam arba vidutiniam verslui, jeigu pagrindinius mokėjimus surenkate per išorines įmokų surinkimo platformas).
UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-14″));Shopify planas „Advanced” – 384 Eur / mėn.Shopify Advanced yra brangiausias ir plačiausias verslo valdymo galimybes suteikiantis planas. Jis atveria visas Shopify teikiamas funkcijas bei pasižymi aukščiausio lygio funkcionalumu. 
Plano kaina: 384 Eur/mėn. + 0.6 % nuo įmokų, surenkamų per išorines įmokų surinkimo platformas (Paysera, Opay, PayPal, Stripe ir kt). 
Jei pirkėjas už prekes atsiskaito bankiniu pavedimu arba prekių atsiėmimo metu (mokėdamas grynais pinigais arba kortele kurjeriui, paštomate, prekybos vietose), 0.5 % mokestis netaikomas.
Įsigiję šį planą, galite mėgautis visomis funkcijomis, kurios įeina tiek į Shopify Basic, tiek į Shopify planus.
O taip pat, į šį planą įeina:

15 platformos valdymo paskyrų jūsų komandai;
Pagal individualius poreikius ir verslo tikslus pritaikytos pardavimų ataskaitos;
Trečiųjų šalių integruoti pristatymo ir pristatymo kainos apskaičiavimo būdai;
Tarptautinių siuntų importo mokesčių skaičiavimas apmokėjimo (Checkout) metu;
Išplėstinės funkcijos, tokios kaip prekių krepšelio atkūrimo el. laiškai, klientų segmentavimas ir kt. 

Šis planas tinkamas jei jūsų elektroninės parduotuvės mėnesinė apyvarta viršija 60,000 eurų. (Pavyzdžiui, vidutinio dydžio arba dideliems verslams, jeigu pagrindinius mokėjimus surenkate per išorines įmokų surinkimo platformas).
UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-15”));Išbandykite Shopify 3 dienas nemokamai ir po jų 1 mėnesio prenumeratą tik už 1€/mėn.!
Išbandyti dabar!UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-16”));Papildomi Shopify planai
Shopify Starter
Shopify Starter – tai pigiausias Shopify planas, kainuojantis vos 5 Eur/mėn, leidžiantis be didelių investicijų išbandyti savo turimą idėją ir pradėti prekiauti internetu. 
Su šiuo planu galėsite pardavinėti savo prekes savo internetiniame puslapyje (arba tinklaraštyje), taip pat, gyvuose renginiuose, socialiniuose tinkluose, žinutėse (SMS, Messenger, WhatsApp), el. paštu arba įvairiuose forumuose.
Į šį planą įeina:

1 platformos valdymo paskyra;
Neribotas produktų skaičius;
1GB failų saugyklos talpa;
Produkto, kontaktų, krepšelio ir apmokėjimo puslapiai;
Linkpop nuorodų programėlė, skirta susieti el. parduotuvę su jūsų socialiniais tinklais;
Galimybė priimti internetinius mokėjimus už jūsų produktus;
Galimybė inventorizuoti produktus ir užsakymus, pardavus prekę gyvai.

Šis planas tinka nereguliariai prekes pardavinėjantiems žmonėms, užsiimantiems hobiu arba turintiems itin ribotą prekių kiekį pasiūlai. Tai taip pat tinka smulkiems verslams, kurie nori išbandyti verslo idėją be didelės investicinės rizikos. 
Shopify Plus
Shopify Plus planas skirtas itin didelėms elektroninėms parduotuvėms, kurioms reikia daug nestandartinių funkcijų, pagal jų poreikius pritaikomo funkcionalumo bei kurių apyvarta siekia šimtus tūkstančių eurų per mėnesį.
Į šį planą įeina visos funkcijos, išvardintos Shopify Basic, Shopify ir Shopify Advanced planuose.
Plano kaina yra fiksuota ir prasideda nuo 2300 $/mėn. ir – 0.2 % nuo įmokų, surenkamų per išorines įmokų surinkimo platformas (Paysera, Opay, PayPal, Stripe ir kt), priklausomai nuo to, kuris skaičius didesnis.
Į šį planą įeina:

Neribotas platformos valdymo paskyrų skaičius;
Galimybė koreguoti apmokėjimo puslapį (Checkout);
Neribotos Shopify API integracijos su kitomis sistemomis;
Aukšto lygio individualus Shopify aptarnavimas ir sprendimų inžinierių konsultacijos.

Prekių ženklai, šiuo metu naudojantys Shopify Plus: Brooklinen, Allbirds ir kiti.
Shopify Plus planas idealiai tinka didelėms įmonėms, norinčioms išplėsti savo verslą pasauliniu mastu ir efektyviai optimizuoti verslo procesus. Šis planas siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį ir didžiausią konkurencinį pranašumą. 
Norėdami gauti šį planą, turite susisiekti su Shopify pardavimų komanda ir pasirašyti pagal jūsų poreikius pritaikytą sutartį. 
UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-17”));IšvadaShopify savo klientams teikia gana platų skirtingų planų ir į juos įeinančių el. parduotuvės funkcijų pasirinkimą. Įvertinkite jums tinkamiausią planą remdamiesi asmeniniais jūsų verslo poreikiais bei numatytu el. parduotuvės išlaikymui skirtu biudžetu.
Šiuo metu Shopify siūlo 3 dienų nemokamą bandomąjį laikotarpį, kurio metu galite išbandyti pasirinktą planą. Pasibaigus 3 dienų laikotarpiui, pirmą mėnesį mokėkite tik po 1 Eur/mėn.
Išbandyti Shopify platformos funkcionalumą ir tinkamumą jūsų verslui tikrai nėra brangu. Jei nusprendėte susikurti elektroninę Shopify parduotuvę, peržiūrėkite nemokamas Shopify parduotuvės kūrimo instrukcijas (elektroninės parduotuvės kūrimas).
UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-18”));Išbandykite Shopify 3 dienas nemokamai ir po jų 1 mėnesio prenumeratą tik už 1€/mėn.!
Išbandyti dabar!UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-19”)); …

Shopify vs Woocommerce (WordPress)
Shopify vs Woocommerce (WordPress) – ką pasirinkti? Shopify yra platforma skirta tik elektroninei prekybai, o WordPress – turinio skelbimui (blog’ai ir t.t.) ir turi itin funkcionalų įskiepį skirta el. prekybai – Woocommerce.
Rinkitės Shopify jei: jei orentuojates tik į elektroninę prekybą ir jums svarbu stabilus veikimas, lengvas el. parduotuvės valdymas, didelis produktų kiekis ir reikalingos kelios sandelių lokacijos. Shopify lengvai sujungsite su Facebook ar kitomis socialinėmis platformomis.
*Rinkitės Woocommerce (WordPress) jei: turite bent minimaliai patirties su WordPress platforma ir mokate spręsti nestandartines problemas; savo elektroninėje parduotuvėje planuojate turėti daug funkcionalaus turinio (galerijos, kontaktų formos ir t.t.).
*Rekomenduojame rinktis oficialų Woocomerce (Wordpres) talpinimą, nes kitu atvėju galite susidurti su šiomis problemomis: lėtas el. parduotuvės veikimas; problemos su įskiepių atnaujinimais (gali „nulūžti” el. parduotuvė); duomenų saugumas.
UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-20”));Pradėti su ShopifyPradėti su WoocommerceUNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-21”));Shopify vs Woocommerce – Kaina
Shopify kaina
Pagrindiniai 3 Shopify planai:
32€ mėn. + 2%*
92€ mėn. + 1%*
384€ mėn. + 0.6%*
*Papildomas % renkant įmokas su Paysera, Stripe ir kt.
Shopify suteikia 3 dienų nemokamą bandomąją versiją ir po jos 1 mėnesio prenumeratą tik už 1€/mėn.
Mokant už visus metus taikoma 25% nuolaida!

Pradėti su Shopify
Woocommerce kaina
Pati WordPress platforma ir jos įskiepis Woocommerce yra nemokami, tačiau norint pradėti el.prekybą, jums reikės įsigyti serverio talpinimo planą. Rekomenduojame naudoti oficialų Woocommerce talpinimą kuris kainuoja 45$ mėn., arba Sitegorund, kurio kaina nuo 5.99$ pirmus metus.
Papildomai už surinktas įmokas per Paysera, Stripe ir kt. Woocomerce platformai mokėti nereikia.

Pradėti su WoocommerceUNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-22″));Shopify vs Woocommerce – Patogumas/Turinio valdymas
Shopify turinio valdymas
Shopify turi patogią turinio valdymo sistemą „Drag & Drop”, kuri yra valdoma per dizainos temos (theme) nustatymus ir „templates”. Įsigije mokamą Shopify dizaino temą turėsite daug įvairiausių dizaino blokų (foto+nuotrauka, ikonėlės, d.u.k., video ir t.t.). Jei elektroninėje parduotuvėje planuojate turėti daug straipsnių, kuriems bus reikalingos skirtingos galerijos ir kiti dizaino blokai – administravimas tikrai apsunksta.

Pradėti su Shopify
Woocommerce turinio valdymas
Kai kalbama apie turinio kūrima ir įvairius funkcionalumus – WordPress su Woocommerce įskiepiu turi neribotas galimybes ir tikrai lenkia Shopify. Tačiau ši platforma reikalauja nemažai išmanymo ir paprastam vartotojui, kuris neturi patirties, gali būti iššukis.
Dauguma mokamų dizainos temų (themes), turi kartu įdiegtus puslapių kurimo įrankius WPBakery ar Elementor, kurie labai palengvina darbą su elektronine parduotuve.

Pradėti su WoocommerceUNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-23”));Shopify vs Woocommerce – Dizaino temos (Themes)
Shopify dizaino temos (Themes)
Shopify siūlo 12 nemokamų ir 176 mokamas dizaino temas. Nemokamose temose bus visi pagrindiniai funkcionalumai, norint pradėti elektroninę prekybą. Mokamos dizaino temos (premium Shopify themes), bus vizualiai gražesnės, turės daugiau įvairiausių dizaino blokų (foto+nuotrauka, ikonėlės, d.u.k., video ir t.t.)
Mokamų dizaino temų kainos prasideda nuo 140$ iki 380$.

Pradėti su Shopify
Woocommerce dizaino temos (Templates)
WordPress (Woocommerce) platforma turi daugiau nei 1000 nemokamų dizaino šablonų, tačiau kaip ir Shopify platformoje, nemokami dizaino šablonai yra neišvaizdūs ir turi mažiau papaildomų funkcijų (juos galite peržiūrėti ČIA). Jei norite įsigyti kokybišką ir daugiau galimybių turintį dizaino šabloną rinkitės – Themeforest.net. Themeforest siūlo daugiau nei 1400 dizaino šablonų WordPress (Woocommerce) platformai ir kainos prasideda tik nuo 13$.

Pradėti su WoocommerceUNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-24”));Shopify vs Woocommerce – App’s/Įskiepiai
Shopify Apps
Shopify turi savo apps’ų parduotuvę – Shopify App Store. Čia rasite daugiau nei 8000 įvairių apps’ų, iš kurių daugumą galite išbandyti nemokami, o prireikus papildomo funkcionalumo ar pasiekus, kaip pvz., tam tikrą užsakymų kiekį per mėnesį – pereikti į mokamą Apps’o planą . Už Shopify Apps’us mokama kas mėnesį (automatiškai pridedama prie Shopify pasirinkto plano mokesčio).

Pradėti su Shopify
Woocommerce (WordPress) įskiepiai
Woocommerce (WordPress) platformoje galite rinktis iš daugiau nei 50000 įskiepių (tas pats kaip App, tik šioje platformoje kitaip vadinama). Kaip ir Shopify App store, dauguma įskiepių yra nemokami, o prireikus papildomo funkcionalumo galima įsigyti įskiepio PRO planą. Už PRO įskiepius mokama iškart už visus metus, o pasibaigus PRO plano galiojimui turėsite vėl apmokėti arba prarasite funkcionalumą/programinius atnaujinimus.
P.S. didelis įskiepių kiekis (ar nekokybiškį įskiepiai) gali sulėtinti ar net sugadinti jūsų elektroninę parduotuvę. Ypač jei naudosite ne oficialų Woocommerce talpinimą.

Pradėti su WoocommerceUNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-25”));Shopify vs Woocommerce – SEO (Optimizavimas paieškos sistemoms)
Shopify SEO
Shopify elektroninės parduotuvės puikiai reitinguojasi Google ir kitose paieškos sistemose. Tam įtaką daro šie Shopify privalumai:
– Patogus puslapių/produktų antraščių, pavadinimų ir meta aprašymų keitimas. Galimybė nuotraukoms priskirti ALT tekstą;
– Automatinis nuotraukų formato keitimas į webp;
– Stabilus platformos veikimas;
– Saugus užšifruotas ryšys tarp elektroninės parduotuvės ir pirkėjo – SSL sertifikatas.
Patogesniam darbui su SEO galite naudoti Apps.

Pradėti su Shopify
Woocommerce (WordPress) SEO
WordPress platforma pagrinde buvo sukurta turinio skelbimui, todėl su tvarkinga ir teisingai optimizuota WordPress (Woocommerce) elektronine parduotuve, tikrai be problemų pasirodysite paieškos sistemose Google ir kt. Darbą palengvina nemokami įskiepiai Yoast arba Rankmath. Jei rinksitės ofiacialų WordPress (Woocommerce) talpinimą, gausite tuos pačius privalumus kaip su Shopify: SSL sertifikatą, stabilų platformos veikimą ir el. parduotuvės greitį. Naudojant kitus serverio talpinimus (ypač pigesnius), turėsite papildomai investuoti į SSL sertifikatą ir galingesnį serverio planą.

Pradėti su WoocommerceUNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-26”));Shopify vs Woocommerce – Saugumas
Shopify saugumas
Shopify užtikriną sklandų elektroninės parduotuvės ir pirkėjų saugumą. Nuo nemokamo SSL sertifikato iki įspėjimų apie galimai apgaulingus mokėjimus jūsų el. parduotuvėje (Fraud control). Visada rekomenduojame savo prisijungimam prie elektroninės parduotuvės naudoti 2FA (dviejų dalių autentifikavimas – prisijungimo patvirtinimas sms žinute ar kt. būdais).

Pradėti su Shopify
Woocommerce (WordPress) saugumas
Naudojant oficialų Woocommerce talpinimą gausite viską ką ir Shopify platformoje, išskyrus įspejimus apie apgaulingus mokėjimus. Galingas ir saugus serveris su SSL sertifikatu ir galimybė naudoti 2FA apsaugą.

Pradėti su WoocommerceUNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-27”));Shopify vs Woocommerce – Pagalba (Support)
Shopify pagalba
Shopify turi stiprią dokumentaciją ir forumą, kuriame tikrai rasite problemos sprendimą ar galėsite užduoti savo klausimą. Su Shopify taip galite susisiekti el. paštu ar gauti pagalbą gyvame susirašinėjime.

Pradėti su Shopify
Woocommerce (WordPress) pagalba
Naudojant oficialų Woocommerce (WordPress) talpinimą Jūs taip pat gausite pagalbą el. paštu, gyvu susirašinėjimu ar telefonu. WordPress yra viena iš seniausių platformų, todėl reikalingos informacijos tikrai rasite dokumentacijoje ar įvairiuose forumuose/grupėse. Jei visgi nuspręsite Woocommerce (WordPress) el. parduotuvę talpinti kitame serveryje, pasidomėkite ar paslaugų tiekėjai konsultuoja Woocommerce (WordPress) klausimais.

Pradėti su WoocommerceUNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-28”)); …

Elektroninės parduotuvės kūrimas su Shopify

Elektroninės parduotuvės kūrimas su Shopify platforma. Sekdami šią 11-os žingsnių instrukciją, galėsite susikurti pilnai veikiančią elektroninę parduotuvę ir pradėti internetinę prekybą.
3 dienas naudokite Shopify nemokamai ir po jų 1 mėnesio prenumeratą tik už 1€/mėn.!

UžsiregistruotiUNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-29″));1. Susikurkite Shopify paskyrą
Norėdami susikurti elektroninę parduotuvę visų pirmą turite susikurti Shopify paskyra. –> Sukurti Shopify paskyrą. Paspaudę šią nuorodą, atsidariusiame lange įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spauskite mygtuką Start Free Trial.

Sekančiame žingsnyje Jums bus užduodami pažintiniai klausimai susije su jūsų patirtimi prekiaujant internetu.
Įrašykite savo būsimos elektroninės parduotuvės pavadinimą. Šis pavadinimas bus ir laikinas Jūsų elektroninės parduotuvės adresas (url). Pvz. mano-prekės-ženklas.myshopify.com. Vėlesniuose žingsniuose atliksime domeno nukreipimą į Shopify.

Pasirinkite valstybę, iš kurios vykdysite savo el. prekybą. Šiuo atveju – Lietuva (Lithuania)

Pasirinkite Jums patogų prisijungimo būdą prie būsimos Shopify elektroninės parduotuvės. (Rekomenduojame rinktis el. paštą)

Įrašykite savo elektroninį pašto adresą ir sugalvokite slaptažodį. Slaptažodis turėtų būti ne trumpesnis nei 8 simbolių, naudokite didžiąsias ir mažąsias raides, simbolius. Suvede duomenis spauskite „Create Shopify ID”

Shopify paskyros registracija baigta! Savo elektroninę parduotuvę rasite laikinu adresu https://mano-prekes-zenklas.myshopify.com/admin (kur „mano-prekes-zenklas” – jūsų sugalvotas el. parduotuvės pavadinimas). Prisijungimui naudokite registacijos metu naudotą el. pašto adresą ir slaptažodį.

UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-30″));2. Pasirinkite Shopify dizaino temą (Shopify theme)
Elektroninės parduotuvės kūrimas turėtų būti pradedamas nuo tinkančio dizaino temos pasirinkimo. Shopify platforma siūlo rinktis iš 136 dizaino temų (12 nemokamų, 124 mokamų). Dizaino temos skirstomos pagal veiklos sektorių, produktų skaičių ir kitus privalumus – tas palengvina reikalingos temos atsifiltravimą ir išsirinkimą.
Shopify siūlomas dizaino temas galite rasti čia: Shopify Themes.

Išsirinke patinkančią Shopify dizaino temą spauskite ant jos ir peržiūrėkite demo versiją – „View demo store”. Atidžiai ištyrinėkite visus demo versijos puslapius ir turinio blokus, pagalvokite ką ir kur planuojate naudoti (pvz.: informaciniai blokai foto+tekstas, mega meniu, video, d.u.k. , prekių filtras ir pnš.).
Radus tinkančią Shopify dizaino temą, ją nemokamai galite išbandyti spausdami „Try theme”. Admin aplinkoje galėsite susidelioti visus elektroninės parduotuvės puslapius (Pradinis, Produkto puslapis, Kategorijos puslapis). Norėdami paskelbti naują dizaino temą pirmą turėsite ją įsigyti.

Įsidiegus dizaino temą, ją Admin aplinkoje galėsite rasti kairiajame meniu nuspaude Sales Channels -> Online Store ir tada dešiniau esantį „Customize” mygtuką.

Įėje į Shopify dizaino temos redagavimą, viršuje matysite redaguojamo puslapio pavadinimą, pvz pradinis elektroninės parduotuvės puslapis – “Home page”. Kairėje pusėje, gali pridėti/pašalinti įvairias to puslapio informacines sekcijas, jas koreguoti.

UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-31″));3. Shopify produktų įkelimas
Norėdami įkelti produktą į Shopify el. parduotuvę, Admin aplinkoje, kairiame meniu spauskite „Products” ir tuomet dešinėje mygtuką „Add product”.

Atsidariusiame elektroninės parduotuvės produkto puslapyje užpildykite šią informaciją: „Title” – Produkto pavadinimas, „Description” – produkto aprašymas, „Media” – įkelkite produkto nuotraukas.

Produktas be pasirinkimo variantų
„Pricing” – produkto kaina su mokesčiais, „Compare-at price” – prekės kaina prieš nuolaidą, „Cost per item” – prekės savikaina (pirkėjams nematoma, tačiau naudinga ateityje kai analizuojate uždarbį.)
SKU – Jūsų  parduodamai prekei priskirtas kodas, Barcode – prekės barkodas (jei turite), „Track inventory” – palikite pažymėta jei seksite šios prekės likučius.

„Shipping weight” – įveskite produkto svorį, „Digital product or services” – pažymėkite jei jūsų parduodamas produktas yra virtualus arbai tai yra paslauga.

Produktas su variantais
Jei jūsų produktas turės pasirinkimo variantus (Spalva, dydis ar kt.) ties „Variants” spauskite „+ Add options like size or color”. Ties „Options name” įveskite pvz. „Dydis” ir ties „Option values” – atskirus dydžius (pvz. S, kitoje eiutėje M ir t.t). Spauskite „Done” kai suvesite visus pasirinkimo variantus. Ties kiekvienu variantu iveskite to varianto kainą, turimą kiekį ir prekės kodą.
Kai viską išsaugosite, galėsite redaguoti kiekvieną variantą ir priskirti jam atskiras nuotraukas.

UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-32″));4. Shopify kategorijų (collections) sukūrimas
Produkto kategorijos (Shopify collections), skirtos organizuoti produktų paskirstymą elektroninėje parduotuvėje, palengvina produktų paiešką ir navigaciją vartotojui. Norėdami sukurti produkto kategoriją, kairiajame meniu spauskite „Products” ir atsiradusiame papildomame meniu „Collections”. Tuomet spauskite mygtuką „Create collection”.

Atsidariusiame lange, ties „Title”, įrašykite kategorjos pavadinimą (pvz.: suknelės, stalai ir pnš.) Ties „Description”, įrašykite šios produktų kategorijos aprašymą.
Skiltyje „Collection type”, galime nustatyti ar produktus kategorijai priskirsime rankiniu būdų, ar automatiškai pagal įkelto produkto savybes (žymas, kainą, pavadinimą ir pnš.)
Jei elektroninėje parduotuvėje produktų nedaug, rekomenduojame naudoti kategorijos priskirimą rankiniu būdu.

UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-33″));5. Shopify puslapių sukūrimas (Apie Mus, Kontaktai ir pnš.)
Elektroninėje parduotuvėje privalo būti tokie puslapiai kaip Apie mus, Kontaktai, Pristatymo informacija, Privatumo politika ir t.t. Šiuos puslapius galite sukurti kairiajame meniu spausdami „Sales channels” -> „Online store” -> „Pages” -> „Add page”.

Atsidariusiame lange ties „Title” įrašykite puslapio pavadinimą (pvz,: Apie mus). Ties „Content” pildoma puslapyje atvaizduojama informacija – pvz. tekstas apie jūsų įmonę. Dešinėje „Theme templates”, galite pasirinkti puslapio šabloną – pvz. jei norite kad kontaktų skiltyje atsirastų kontaktų forma, turite parinkti „contact” šabloną. Mokami dizaino šablonai (premium themes) dažniausiai turi daugiau puslapio šablonų pasirinkimų, kas leis jūsų elektroninei parduotuvei atrodyti patraukliau ir informatyviau.

UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-34″));6. Shopify navigacija
Kai jau esate sukūre Shopify produktų kategorijas (collections) ir informacinius puslapius – metas padaryti juos matomus elektroninėje parduotuvėje. Kairiame meniu spaudžiame „Sales channels” – „Online store” – „Navigation”.

Atsidariusiame lange matysime „Footer meniu” – meniu elektroninės parduotuvės apačioje ir „Main menu” – pagrindinis meniu.
Pradėkite nuo „Main menu”. Nuspaude ant jo, matysite standartiškai sukurtus meniu punktus „Home”, „Catalog”, „Contact”. Galite koreguoti esamus nuspaude „Edit” mygtuką, arba sukurti naujus spausdami „Add menu item”. Nuspaudus vieną iš šių pasirinkimų dešinėje iššoks informacinis langelis kur galėsite įrašyti arba keisti meniu punkto pavadinimą ir parinkti kas bus rodoma, vartotojui ant jo nuspaudus. Pvz. jei norite kad meniu punktas rodytų tam tikrą prekių kategoriją, ties „Link” pasirinkite „Collection” ir pažymėkite norimą kategoriją.
Jei norite sukurti „submeniu” (išsiskleidžianti meniu), ties „Menu items” spauskite ant norimo punkto  6 taškelių ikonėlės ir patraukite šiek tiek dešiniau.

UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-35″));7. Domeno nukreipimas į Shopify
Jei norite kad jūsų elektroninė parduotuvė turėtų unikalų www adresą, jums reikės nukreipti domeną į savo Shopify elektroninę parduotuvę.
Jei dar neturite domeno, įsigykite jį naudodamiesi serveriai.lt paslaugomis (Spauskite ČIA). Jei bus reikalingas el. paštas su jūsų domeno pavadinimu, rekomenduojame pasirinkti „Planas paštui”. Jums bus siūlomą išbandyti svetainės talpinimo ir kitas paslaugas – atsisakykite jų. Shopify elektroninei parduotuvei nereikia talpinimo plano.
Serveriai.lt domeno nukreipimas į Shopify
Jei jau įsigijote ar turite domeną, prisijunkite prie serveriai.lt paslaugų valdymo per klientams.iv.lt. Prisijungus, paspauskite ant „Paslaugos” ir tuomet ant savo domeno. Atsidarius domeno valdymo langui, susiraskite mygtuką „Redaguoti zona”.
*Esamą informaciją dėl visą ko išsisaugokite.
Įveskite informaciją tiksliai kaip nurodyta pavyzdyje:
PAVADINIMAS – @
TIPAS – A
REIKŠMĖ – 23.227.38.65
PAVADINIMAS – www
TIPAS – CNAME
REIKŠMĖ – shops.myshopify.com.
PAVADINIMAS – @
TIPAS – TXT
REIKŠMĖ – „v=spf1 include:spf.serveriai.lt include:shops.shopify.com -all”
*Jei naudosite serveriai.lt el. paštą:
PAVADINIMAS – @
TIPAS – MX
REIKŠMĖ – 10 serveriopavadinimas.serveriai.lt.
Visas kitas reikšmes ištrinkite.
*El. pašto serverio pavadinimą galite rasti prisijunge prie klientams.iv.lt -> Paslaugos ->”Svetainės talpinimas ir el. paštas” -> Serveris: jūsų serverio pavadinimas + .serveriai.lt

Atlike visus veiksmus serveriai.lt, grįžkite Shopify Admin aplinką ir spauskite apačioje kairėje esantį mygtuką „Settings”, tuomet – „Domains”.
Atsidariusiame lange spauskite „Connect existing domain” ir įrašykite savo turimą domeną be www (pvz.: jusudomenas.lt), ir spauskite „Next” mygtuką.

UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-36″));8. Shopify nustatymai
Trumpai apžvelgsime pagrindinius Shopify nustatymus („Settings”).
„Store details” –  Čia galite keisti savo elektroninės parduotuvės pavadinimą, kontaktinę info, įvesti rekvizitus sąskaitai už Shopify paslaugas, pagrindinę valiutą, laiko ir svorio nustatymus, užsakymo formato id.
„Plan” – čia galite pasirinkti/pasikeisti Shopify planą.
„Billing” – šioje skiltyje galite pridėti mokėjimo kortelę už Shopify prenumeratą, rasti sąskaitas už Shopify prenumeratą ir įvesti savo PVM kodą (jei turite).
„Users and permissions” – čia galite pridėti prie savo elektroninės parduotuvės valdymo papildomus vartotojus. Pigiausias Shopify planas „Basic”, leidžia pridėti 2 vartotojus, tad jei reikia daugiau – turite pasirinkti brangesnį Shopify planą.
„Payments” – šioje skiltyje galite pridėti/tvarkyti mokėjimo pasirinkimus (Bankinis pavedimas, COD, Paysera, Stripe, Paypal ir t.t.)
„Checkout” – atsiskaitymo puslapio nustatymai. Čia galite keisti kokią informaciją rinkti iš pirkėjo, kada siųsti priminimo laiškus apie paliktą pirkinių krepšelį ir pakeisti atsiskaitymo puslapio kalbą.
„Customer accounts” – nustatykite, ar pirkėjai gali susikurti el. parduotuvėje paskyrą.
„Shipping and delivery” – pristatymo ir užsakymų valdymo nustatymai. Čia galite kurti ir koreguoti pristatymo nustatymus (pristatymo būdai, kainos).
„Taxes and duties” – mokesčių nustatymai pagal pasirinktas valstybes.
„Location” – jūsu pagrindinė internetinės parduotuvės lokacija. Jei laikote prekes atskiruose sandeliuose, galite sukurti papildomą lokaciją
„Gift cards” – dovanų kuponų nustatymai.
„Markets” – jei planuojate prekybą ne tik Lietuvoje, rekomenduojame naudotis šiuo funkcionalumu. Atskiros kalbos ir valiutos pagal pasirinktą valstybę, plačiau skaitykite ČIA.
„Apps and sales chanells” – čia galite valdyti įdiegtus apps.
„Domains” – domeno pridėjimas prie Shopify internetinės parduotuvės.
„Customer Events” – Pixel’io ir vartotojo veiksmų nustatymai. Plačiau skaitykite ČIA.
„Brand” – čia galite nurodyti savo prekinio ženklo logotipą, spalvas, šūkius ir nuorodas į socialinius tinklus. P.S. tai galima atlikti ir prie dziano temos nustatymų.
„Notifications” – pranešimai pirkėjui el. paštu. Šioje skiltyje galite redaguoti visus pirkėjo gaunamus laiškus, taip pat, kokiu el. paštu norite būti informuoti apie gautą užsakymą.
„Metafields” – šie nustatymai skirti pažengusiems Shopify vartotojams. Čia galite patobulinti esamą elektroninės parduotuvės funkcionalumą. Plačiau skaitykite ČIA.
„Languages” – čia galite pridėti papildomas kalbas, nurodyti pagrindinę kalbą.
„Policies” – šioje skiltyje nurodomos grąžinimo, privatumo, pirkimo, pristatymo ir kitos politikos. Čia nurodyta informacija bus pasiekiama atsiskaitymų puslapyje (Checkout).

UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-37″));9. Elektroninės parduotuvės paleidimas
Prieš paleidžiant sukūrtą elektroninę parduotuvę, reikės pridėti mokėjimo kortelę ir pasirinkti Shopify planą. Kairiajame meniu apačioje spaudžiame „Settings”, tuomet „Billing” ir „Add payment method”. Suvedame savo *kortelės duomenis.
*Bankinėje kortelėje turėtų būti įjungti internetiniai atsiskaitymai.
Nepamirškite „Store details” ir „Billing” nurodyti savo rekvizitus ir PVM kodą (jei turite) – jums kiekvieną mėnesį bus išrašomą sąskaita faktūra už Shopify prenumeratą.

Planą pasirinkti galite „Settings” –> „Plan” –> „Choose plan”. Pirmi 3 mėnesiai jums kainuos 1 Eur/mėn, po šio laikotarpio nuo 32 Eur/mėn. Mokant už metus taikoma 25% nuolaida.

Kad Shopify elektroninė parduotuvė būtų pasiekiama visiems lankytojams, jums reikės išjungti prieigos apribojimą. Kairiajame meniu spaudžiame „Sales channels” –> „Online store” –> „Preferences” ir apačioje ties „Password protection” atžymėkite varnelę.

UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-38″));10. Shopify įmokų surinkimas
Spaudžiame ant kairėje apačioje esančio mygtuko „Settings”. Atsidariusiame lange pasirenkame „Payments”.

Bankinis pavedimas
Spaudžiame ant kairėje apačioje esančio mygtuko „Settings”. Atsidariusiame lange pasirenkame „Payments”.  Šiek tiek žemiau ties „Manual payment methods” spauskite ant „Add manual payment method” ir pasirinkite „Bank deposit”.
„Additional details” parašykite kad tai bankinis pavedimas, o ties „Payment instructions” nurodykite savo banko rekviztus pirkėjui – Banko pavadinimas, sąskaitos numeris ir t.t.

COD (Cash on delivery)
Spaudžiame ant kairėje apačioje esančio mygtuko „Settings”. Atsidariusiame lange pasirenkame „Payments”.  Šiek tiek žemiau ties „Manual payment methods” spauskite ant „Add manual payment method” ir pasirinkite „COD”.
„Additional details” parašykite kad tai apmokėjimas atsiemant/gaunant prekes, o ties „Payment instructions” nurodykite kad pirkėjas turės atsiskaityti kortele paštomate ar kurjeriui pristatymo metu.

Paysera
Paysera siūlo įmokų surinkimo paslaugą per populiariausius bankus (Swedbank, Seb, Luminor ir t.t.). Tai leidžia pirkėjams patogiau atlikti mokėjimą už Jūsų elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes. Paysera paslaugos kainas rasite ČIA.
Norėdami atsidaryti Paysera banko sąskaitą visų pirmą turite užsiregistruoti joje kaip fizinis asmuo (Spauskite ČIA). Jei veiklą vykdysite kaip įmonė, susikūre asmeninė Payserą sąskaitą galėsite atsidaryti Paysera įmonės sąskaitą. Kaip užsiregistruoti ir sukurti įmokų surinkimo projektą sužinosite susisieke su Paysera konsualtantais.

Payseros įmokų surinkimo projekto patvirtinimui, turėsite į savo elektroninę parduotuvę patalpinti „meta name” kodą. Tai galite atlikti Shopify Admin aplinkoje, kairiajame meniu, nueidami į „Sales channels” -> „Online store” -> „Themes” -> Spauskite ant 3 taškiukų šalia „Customize theme” -> „Edit code”. Ties „Layout”, pasirinkite „theme.liguid”. Šiame kode, tarp eilučių „<head>” ir „</head>” įterpikite Payseros „meta name”.

Kai jau turite patvirtintą įmokų surinkimo Payserą projektą, parsisiųskite Paysera Apps’ą ČIA. Spauskite „Add app” ir pasirinke savo naują el. parduotuvę prisijunkite.

Kai būsite nukreipti į savo Shopify Admin aplinką, spauskite dešinėje viršuje esanti mygtuką „Install app”

Sekančiame lange, kai elektroninė parduotuvė jau sujungta su Paysera app, spauskite mygtuką „Project settings”. Atsidariusiame lange įveskite savo Paysera įmokų surinkimo projekto ID ir slaptažodį.
* „Test payments” palikite „Enabled” tik prieš Payserai patvirtinant jūsų projektą, po jo – įjunkite „Disabled” tiek Shopify app’se tiek Paysera projekto valdyme Payseros paskyroje.

Payseros įmokų surinkimo projektą galėsite pilnai pasitvirtinti tik kai jau Jūsų elektroninė Shopify parduotuvė bus įjungta.

UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-39″));11. Shopify pristatymo būdai
Norėdami sukurti pristatymo variantus, Shopify Admin aplinkoje, spauskite apačioje kairėje esantį mygtuką „Settings” tuomet „Shipping and delivery”. Sekančiame žingsnyje spauskite „Manage”.

Atsidariusiame lange matysite pristatymo zonas „Shipping zones”. Čia galite atskirom valstybem ar kontinentam sukurti atskirus pristatybo būdus ir kainas. Šiuo atveju renkames Lietuvą ir spaudžiame „Add rate”.

Paliekame pažymėtą „Setup your own rates” ir ties „Rate name” įrašome pristatymo būdo pavadinimą, pvz.: „Lietuvos pašto kurjeris”. Ties „Price” irašome šio pristatymo varianto kainą.
Nuspaude mygtuką „Add conditions” galėsite nustatyti pagal kokias sąlygas bus rodomas šis pristatymo būdas (Svoris arba kaina).
Pvz.: Jei norite kad pirkėjams, kurie perka iki 50 eur pristatymas būtų mokamas, o virš 50 Eur nemokamas, pasirinkite „Based on order price” ir ties „Maximum price” įrašykite 49.99 Eur, įrašykite pristatymo kainą. Tuomet sukurkite sekantį pristatymo variantą (taip pat „Based on order price”) ir ties minimum price įrašykite 50 Eur. Šiam variantui pristatymo kainą padarykite 0 Eur.

UNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-40”));3 dienas naudokite Shopify nemokamai ir po jų 1 mėnesio prenumeratą tik už 1€/mėn.!
UžsiregistruotiUNCODE.initRow(document.getElementById(„row-unique-41”)); …

Aprašymas: Shopify – tai platforma, kuri jums leis greitai ir lengvai susikurti profesionalią elektroninę parduotuvę Lietuvos ir užsienio rinkom.

Nuorodos:   shopify24.lt  

Veikla:

Veiklos kategorija:

Rekomenduojame

Shorts.lt « Trumpai: straipsniai, naujienos, patarimai

Shorts.lt « Trumpai: straipsniai, naujienos, patarimai

Tinklalapio RSS srautas: SEO paslaugos ir socialinių tinklų įtaka Ar socialiniai tinklai reikalingi atliekant SEO paslaugas? Socialinių tinklų įtaka SEO rezultatams yra nedidelė, tačiau tai prideda paplidomą pliusą. Socialinius tinklus rekomenduojama naudoti prekinio ženklo žinomumo didinimui. Tikėtis, kad „Facebook“, „LinkedIn“ ar kitas … Super maistas: naudingiausi produktai Sakoma, kad gražiame kūne slypi graži siela… Ne […]

Edrana Baltic – Verslo valdymo sistemos ir IT sprendimai

Edrana Baltic – Verslo valdymo sistemos ir IT sprendimai

Aprašymas: Edrana Baltic – Verslo valdymo sistemos ir IT sprendimai. Esame vieni didžiausių programinės įrangos kūrėjų Baltijos šalyse. Nuorodos:   edrana.lt   pagalba.edrana.lt   c4.edrana.lt   Veikla: Programavimas; Programavimas Vilniuje; Veiklos kategorija: Kompiuteriai, ryšiai, komunikacijos, paštas

Hostingas – geriausias web hostingas Lietuvoje | Hostwebs.top

Hostingas – geriausias web hostingas Lietuvoje | Hostwebs.top

Tinklalapio RSS srautas: Hostingas ir svetainės kūrimas Virtualiame pasaulyje interneto svetainės tampa vis svarbesnėmis, tiek asmeninėje, tiek verslo aplinkoje. Norint turėti veikiančią ir patrauklią svetainę, reikia pasirūpinti tinkamu hostingo paslaugų pasirinkimu ir tinklalapio kūrimu. Hostingo paslaugos Hostingas yra paslauga, kurios metu jūsų svetainės failai yra talpinami ant serverio, kuris yra nuolat prijungtas prie interneto. Hostingo […]

Skaitmeninės mokymosi užduotys vaikams.  | ChickiMap

Skaitmeninės mokymosi užduotys vaikams. | ChickiMap

Aprašymas: Įkvepiantys rinkiniai skatinantys vaikų kūrybiškumą ir padedantys vaikams struktūruotai įsisavinti naują informaciją. PDF užduotys vaikams atsispausdinti- NERIBOTAI! Raktažodžiai:   Mokymosi užduotys, užduotys vaikams atsispausdinti, uzduotys pdf Nuorodos:   chickimap.lt   Veikla: Veiklos kategorija: