• BQ SOLUTIONS, UAB

  • Jonažolių g. 17-53, LT-04136 VILNIUS

  • Telefonas: 699 27258

  • Įmonės kodas: 302444462

  • PVM kodas: LT100004985213

  • Tinklalapis: bqsolutions.lt

 

Aprašymas: UAB “BQ Solutions” yra tarptautinių krovinių pervežimo bendrovė įgijusi partnerių pasitikėjimą. Partnerių pasitikėjimą įgijome operatyviai ir kvalifikuotai spręsdami iškilusius transportavimo klausimus, pateikdami klientui individualiai tinkamiausią sprendimo būda už prieinamą kainą.

Raktažodžiai:   daliniai kroviniai, dalinių krovinių gabenimas į Rusiją, į Kazachstaną, transporto paslaugos, prieinama kaina.

Tekstinė tinklalapio versija: Paslaugos Įmonės pagrindinė veikla tarptautinių krovinių gabenimas ir logistika. Draugai UAB “BQ Solutions” jauna tačiau partnerių pasitikėjimą įgijusi įmonė. Partnerių pasitikėjimą įgijome operatyviai ir kvalifikuotai spręsdami iškilusius klausimus, pateikdami klientui individualiai tinkamiausią sprendimo būda už prieinamą kainą. Svečiai Pagrindinės veiklos kryptys pilnų ir dalinių krovinių gabenimas į/iš Vakarų, Centrinės Europos, Skandinavijos, Lietuvos į Rusiją, Kazachstaną. Kiekvieną savaitę renkami ir gabenami daliniai kroviniai į Rusiją. Šiandien gerai išplėtoję užsienio partnerių tinklą galime pasiūlyti greitą krovinio pristatymą į Jūsų norimą vietą ir bet kurio pasaulio krašto prisiimdami visus su tuo susijusius rūpesčius sau. Viso krovinio judėjimo metu klientui teikiama informacija apie krovinio buvimo vietą. Kreipkitės ir mes Jums individualiai pasiūlysime tinkamiausią krovinio [..]

Nuorodos:   www.bqsolutions.lt