Perkraustymas – tai ne tik daiktų iš vienos vietos į kitą pervežimas, tai yra naujo gyvenimo etapo pradžia. Tačiau šis etapas gali būti stresingas ir sudėtingas be teisingo partnerio. „Mes Jau Čia” yra jūsų patikimas partneris perkraustymo paslaugose, ir mes siūlome dar daugiau – mokame 10% komisinių už kiekvieną atvestą klientą! Perkraustymo paslaugos Vilniuje „Mes Jau Čia” palengvina jūsų gyvenimą!

Paslaugų spektras

Profesionalumas ir Patirtis

Mūsų komanda yra aukščiausio lygio ekspertai su daugybe metų patirties. Pavyzdžiui, vienas iš mūsų klientų perkraustė daugiau nei 200 įvairių gabaritų dėžių, ir tai buvo atlikta per rekordiškai trumpą laiką – vos per 4 valandas!

Prieinamos kainos

Mūsų kainininkas prasideda nuo minimalios 70 Eur + PVM sumos. Tačiau, jei turite didesnių poreikių, mes esame pasiruošę individualiai aptarti kainas ir paslaugas. Pavyzdžiui, kai vienas iš mūsų klientų pervežė visą savo ofisą, mes suteikėme jam ypatingą nuolaidą ir nemokamą konsultaciją apie efektyvesnį perkraustymą, negu tai buvo įsivaizduota.

Geografinis Lankstumas

Mes dirbame tiek Vilniaus mieste, tiek už jo ribų. Už Vilniaus miesto ribų pervežimas kainuoja 0,5 Eur + PVM už kilometrą. Mūsų krovikai dažnai veža baldus ir Klaipėdos, ar kitų miestų. Taip pat užsiimame ir tarptautiniais kraustymais ir juose turime taip pat daug patirties.

Fiskaro Nuoma ir Daiktų Išvežimas

Be perkraustymo paslaugų, mes siūlome ir fiskaro nuomą bei daiktų išvežimą utilizuoti. Fiskaro nuomos kaina prasideda nuo 130 Eur + PVM. Daiktų ar baldų išvežimo kaina yra 25 Eur + PVM už kubinį metrą. Tai yra unikali galimybė gauti platų paslaugų spektrą iš vienos įmonės.

Naujiena: Užsidirbkite atvedę naują klientą!

Ir galiausiai, norime pristatyti puikią naujieną! Dabar už kiekvieną atvestą klientą mokame 10% komisinių. Tai yra fantastiška galimybė papildomai užsidirbti ir padėti kitiems susirasti patikimą perkraustymo partnerį.

Apibendrinimas

Jeigu esate susidūrę su perkraustymo iššūkiais arba tiesiog norite išnaudoti galimybę užsidirbti, „Mes Jau Čia” yra čia, kad padėtų. Mes garantuojame aukščiausią paslaugų kokybę, lankstumą ir patrauklius pasiūlymus.