Fasado darbuose pastoliai yra vienas iš reikalingiausių įrankių. UAB Pastolis.lt turi itin didelį pastolių nuomos pasirinkimą. Pastoliai yra patogus ir greitas sprendimas. Su šiais pastoliais galėsite atlikti visus aukštuminius darbus. Detaliau apie mūsų nuomuojamus pastolius:

  • Rėminiai pastoliai – labai patogus ir greitai surenkami, neturi mažų detalių bei sudėtingų sujungimų. Turi itin patogią pakopų sistemą. Šių pastolių montavimas labai paprastas. Šie pastoliai susideda iš horizontalių bei vertikalių vamzdžių. Rėminiai pastoliai pasižymi saugumu, turi papildomus apsauginius turėklus, todėl dirbdami su šiais pastoliais jausitės saugiai. Šie pastoliai gali būti montuojami ant bet kokio paviršiaus reljefo, turi reguliuojamas kojas. UAB Pastolis.lt nuomuoja tik žinomų gamintojų Layher pastolius.
  • Moduliniai pastoliai – Šie pastoliai pasižymi savo lankstumu, jie puikiai tiks prie nestandartinių formų pastatų. Moduliniai pastoliai itin tiklsus bei lygus. Šie pastoliai yra žymiai brangesni už rėminius , tačiau jie naudojami tuo atveju jei rėminiai pastoliai netinkami. Pastolių montavimas itin greitas bei paprastas.
  • Fasadiniai pastoliai – pats geriausias pagalbininkas bet kokiuose fasado darbuose: fasado dažymas, mūrijimas ir panašiai. Šie pastoliai panašus į rėminius pastolius. Juos dažniausiai naudoja privatus klientai, kurie nori tiesiog nori atsirenovuoti savo namus ar atlikti kitus vienkartinius darbus. Šie pastoliai yra lengvai surenkami ir naudojami.

Pastolių pasirinkimas

Pastolių pasirinkimas priklausys nuo jūsų darbų apimties bei pačio darbo objekto. Jeigu planuojate paprastus darbus jums turėtų užtekti ir paprastų fasadinių pastolių. Modulinius pastolius paprastai renkasi tie, kuriems nepavyksta atliktu norimų darbu su rėminiais pastoliais. Populiariausi ir plačiausiai naudojami – rėminiai pastoliai. Šie pastoliai beveik visais atvejais padės jums išspresti visas fasado bėdas.

Pastolių nuoma ar pirkimas

Pastoliai yra gan brangus įrankis todėl jų pirkimas nėra vienintelė išeitis. Pastolių nuoma puiki alternatyva. Kokybiški, gerų gamintojų pastoliai kainuoja tikrai daug. Pastolių nuoma populiarėjanti paslauga, dauguma statybininkų neperka, o nuomuojasi pastolius. UAB Pastolis.lt įmone pasiruošusi pasiulyti geriausias pastolių nuomos sąlygas. Dirbame visoje Lietuvoje su juridiniais bei fiziniais klientais, teikiame pristatymo paslaugas.