• CIRKO SALA, VŠĮ

  • Pakopų tak. 5, LT-44262 KAUNAS

  • Telefonas: 8 685 11910

  • Įmonės kodas: 302592347

  • Tinklalapis: www.cirkosala.lt

Paslaugos » Cirkas & Pramogos  www.cirkosala.lt
 

Aprašymas: Cirko sala rengia įvairius pasirodymus su cirko artistais, akrobatais ir cirko gyvūnais. Tai puiki pramoga ir dovana jums ir jūsų vaikams bei draugams.

Raktažodžiai:   cirkas, gyvūnų pasirodymas, cirkas dovana, gimtadienis

Tekstinė tinklalapio versija: Cirkas – Paslaugos   Mūsų draugai Na, o į santūrius jubiliejus, įmonės vakarones, vestuvių puotas  specialiai Jums paruošti  elegantiški pasirodymai su dresuotais balandžiais ar paslaptingaisiais smaugliais  atneš žavesio ir gerų emocijų.
Mes išvardinome anaiptol ne visas teikiamas paslaugas, todėl maloniai kviečiame pasidairyti po mūsų foto galeriją, paskaitinėti aprašymus. Jei Jums atrodo, kad būtent  mes padėsime  nustebinti Jūsų svečius ar išskirtinai pasveikinsime jubiliatą, kviečiame skambinti numeriais:
Agnė  +370 685 11910
Greta +370 671 84687   Mūsų kolektyvas džiaugsmingai pristato naujo pastatymo nuotaikingus cirko numerius su kačiukais, šuniukais, žiurkutėmis, triušiukais, kurie neabejotinai papuoš  miesto  šventę , Jūsų vaikelio gimimo dienos proga surengtą vakarėlį, ar kitus tiek mažam, tiek dideliam skirtus renginius. Na, o į santūrius jubiliejus, įmonės vakarones, vestuvių [..]

Nuorodos:   www.cirkosala.lt   kaipparduotiinformacija.lt   www.magic.lt   www.magicshop.lt   www.skrajunas.lt   www.gerviutakas.lt   lcirkas.lt