• BALTREX, regbio klubas

  • Žemaitės g. 133B, LT-76175 ŠIAULIAI

  • Telefonas: 8 698 34658

  • Įmonės kodas: 145660528

  • Tinklalapis: www.baltrex.lt

Naujienos  www.baltrex.lt
 

Aprašymas: Regbio klubas ,,BaltRex“ jau 19 metų vysto plačią sportinę ir ugdomąją veiklą. Pastaruoju metu į savo gretas pritraukėme daug vaikų-jaunimo iš globos namų, neasocialių šeimų, bei linkusius nusikalsti vaikus. Tokiems vaikams regbis labai svarbi veikla, kuri padeda jaunatvišką savo energiją išlieti teigiama linkme, be to tai veikia kaip įrankis padedantis jiems formuotis kaip asmenybėms, integruotis į visuomenę.
Nevyriausybinės visuomeninės organizacijos „BaltRex“ klubo veikla nėra finansuojama iš biudžeto, pinigus renginiams, kelionėms stovykloms klubas uždirba projektuose ir iš rėmėjų.

Raktažodžiai:   Noras sportuoti, tarpusavyje bendrauti, tobulėti, būti gamtoje vasarą yra labai didelis, ypatingai šiuo metu kada regione pastebimas vis didesnis vaikų ir jaunuolių susidomėjimas šiuo sportu. Jaunimo potencialas šiam sportui yra labai didelis, nes skirtingai nei elitinės sporto šakos (krepšinis, lauko tenisas), regbis nereikalauja iš sportininkų išskirtinių ir ne visiems įmanomų fizinių duomenų, didelių išlaidų sporto inventoriui, didelio klubo mokesčio, todėl čia ateina sportuoti vaikai iš asocialių šeimų, globos namų. Tai puiki galimybė jiems rasti naują saviraiškos galimybę, bei išlieti susikaupusią energiją teigiama

linkme. Kultūriniams, pažintiniams, ugdomiesiems renginiams naudojamas klubo narių mokestis, tačiau to nepakanka, todėl renginių nėra daug ir jie nereguliarūs, nesistemingi.

Regbio klubas „BaltRex“ rengia vasaros stovyklos projektus. Jame vykdomi parodomieji turnyrai, draugiškos varžybos,pažintinės kelionės, ugdomieji renginiai, galėtų išspręsti daugelį su vaikų užimtumu, socializacija susijusių problemų, ypač vasara, kai nedideles pajamas turinčių šeimų vaikai atostogas leidžia mieste, gatvėje. Šiais metais daug dėmesio skirtume saugaus eismo gatvėje principams diegti, kurie padėtų ugdyti atsakomybę už savo veiksmus, skatintų vaikų pasitikėjimą ir gerintų tarpusavio santykius, o taip pat didintų vaikų socialumą ir pagarbą aplinkai. Jaunuolių užimtumo projektas – tai būdas mažinti nusikalstamumą Šiauliuose, vaikų ir jaunimo dorovinis, meninis bei kultūrinis ugdymas. Stovykla padėtų jauniesiems sportininkams atsiskleisti ir rasti saviraiškos stilių, gyvenimo būdą.

Tekstinė tinklalapio versija: PARAMA KLUBUI Pagrindinis   Nuorodos Dabar lankosi Paskelbta Lietuvos rinktinės sudėtis rungtynėms prieš Šveicariją. Generalinis rėmėjas Sekmadienį po draugiškų varžybų tarp U-18 ir Lietuvos nacionalinės rinktinės, buvo paskelbtas 22 žaidėjų sąrašas, kuris vyks į Šveicariją. Tarp jų šeši „BaltRex“ komandos atstovai: Tomas Gabrielaitis, Laurynas Tipelis, Julius ir Andrius Sutkai, Vaidas Gaubas ir Gediminas Švoba. Pagrindiniai rėmėjai Beje dar vienas „BaltRex“ klubo auklėtinis, Mantas Maršantas, kuris šiuo metu atstovauja Didžiosios Britanijos „Derby“ universiteto komandą. Taip pat vyks į Šveicariją gimti Lietuvos rinktinės garbės. Rėmėjai Sėkmės rinktiniai [..]

Nuorodos:   www.baltrex.lt