Monoidėja Furniture | Bed in the Closet | Upholstered Furniture |

 

Tinklalapio RSS srautas:

Kaip išsirinkti tinkamą sofą lovą?
Sofa lova tai funkcionalus baldas, kuris pravers ne tik taupantiems vietą, bet ir ieškantiems išskirtinių interjero sprendimų. Pastačius sofą lovą darbo kambaryje, jis lengvai gali virsti dvigubos paskirties erdve- darbo kambariu ir svečių kambariu viename. Tinkama sofa lova su greito išlankstymo mechanizmu skirtu pastoviam miegui gali paversti jūsų svetainę ar kitą kambarį į jaukų miegamąjį vos per […]
The post Kaip išsirinkti tinkamą sofą lovą? appeared first on Monoidėja Baldai. …

Kaip sukurti „loftinį” interjerą mažame bute: 10 Monoidėja idėjų
Dabartinis madingas „loftinis“ stilius tinka tiems, kurie mėgsta atvirą planavimą, plytų sienas ir diskretišką dekorą. Bet ką daryti, jei luboms trūksta patrauklaus aukščio, o buto plotas yra kelios dešimtys metrų?Papasakosim, kaip sukurti loftinį stilių tipiškame nedidelės kvadratūros ir neišskirtinių aukščiu patalpose, kur kiekvienas kvadratinis centimetras yra svarbus. 1. Idealus išdėstymas – atvira erdvė: Loftas tai didelė  atvira erdvė, […]
The post Kaip sukurti „loftinį” interjerą mažame bute: 10 Monoidėja idėjų appeared first on Monoidėja Baldai. …

5 Monoidėja dizainerio patarimai ir idėjos mažai namo ar buto erdvei
Kas nenorėtų, kad jų namai jaustųsi tarsi juose būtų daugiau erdvės, nei yra iš tikrųjų? Mums visiems reikia daugiau erdvės, visi norime gyventi erdvesniuose ir jaukesniuose namuose, kurie ne tik nuostabiai atrodo, bet ir yra gerai organizuoti. Kaip tai pasiekti mažuose miesto namuose ar butuose?
The post 5 Monoidėja dizainerio patarimai ir idėjos mažai namo ar buto erdvei appeared first on Monoidėja Baldai. …

Aprašymas: Modular furniture for the home Monoidėja. Italian upholstered furniture. Wall bed in the closet, sofa beds, Italian sofa bed, soft corner.

Nuorodos:   www.homefurniture.lt   baldai-vaikams.lt  

Veikla:

Veiklos kategorija:

Rekomenduojame

Biokuras | Medžio pjuvenų granulės, briketai, malkos | Briqs.LT

Biokuras | Medžio pjuvenų granulės, briketai, malkos | Briqs.LT

Aprašymas: Aplinkai draugiškas biokuras. Sertifikuotos medžio pjuvenų granulės, briketai, malkos gera kaina. Elektroninė prekyba biokuru. Prekių pristatymas Lietuvoje. Nuorodos:   briqs.lt   www.briqs.lt   www.litmer.lt     Veikla: Veiklos kategorija:

VINILINĖS GRINDYS – Vinilinė grindų danga už ger&#

VINILINĖS GRINDYS – Vinilinė grindų danga už ger&#

Aprašymas: Modernios vinilinės grindys jaukių namų paslaptis. Raktažodžiai:   Vinilines grindys, vinilo danga, vinilas, vinilas eglute, vinilines grindys, spc, wpc, lvt Nuorodos:   www.stilingosgrindys.lt     Veikla: Veiklos kategorija:

dariausverslogrupe.lt

dariausverslogrupe.lt

Nuorodos:     dariausverslogrupe.lt         Veikla: Veiklos kategorija:

Geoterminis šilumos siurblys – už oras-vanduo kain

Geoterminis šilumos siurblys – už oras-vanduo kain

Aprašymas: Patikrintas šiaurėje ir naudojamas visoje Europoje: geoterminis šildymas – ☑️ efektyvumas ir komfortas Jūsų namuose su shilk.lt. ➞ Atraskite optimalų sprendimą! Nuorodos:   shilk.lt     adface.lt   Veikla: Veiklos kategorija: