Mokestinių ginčų komisija www.mgk.lt

     
  • Mokestinių ginčų komisija prie LR Vyriausybės

  • Vilniaus g. 27, VILNIUS, LT-01119

  • Telefonas: +37052684000

  • Įmonės kodas: 188733245

  • Tinklalapis: mgk.lt

 

Tekstinė tinklalapio versija: Įvadas Kontaktai Naujienų prenumerata Mokestinių ginčų komisija prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės (toliau – Komisija) yra viešasis juridinis asmuo, išlaikomas iš valstybės biudžeto. Komisija yra ikiteisminė mokestinius ginčus nagrinėjanti institucija. Komisija įsteigta Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1998-12-03 nutarimu Nr. 1396, o jos nuostatai patvirtinti Vyriausybės 2004-09-02 nutarimu Nr. 1119. 1999 m. balandžio 15 d. Komisija buvo įregistruota kaip biudžetinė įstaiga, o 1999 m. balandžio 30 d. įvyko pirmasis Komisijos posėdis. Komisiją sudaro penki nariai, iš kurių vienas yra Komisijos pirmininkas. Šiuo metu Komisijos sudėtis yra tokia: Naujienos Komisijos pirmininkas:

 Steponas Vytautas Jurna

Komisijos nariai:

Laura Milašiūtė

Rasa  [..]

Nuorodos:   www.mgk.lt   www3.lrs.lt   www.c-i.lt  

Rekomenduojame

Skelbti.lt – Parduodu, perku, nuomoju  www.skelbti.lt

Skelbti.lt – Parduodu, perku, nuomoju www.skelbti.lt

Tinklalapio RSS srautas: Lankytojai Jūsų tinklalapiui Kokybiškos SEO paslaugos – sėkmingo verslo garantas! SEO analizė Viskas turi pradžią, o optimizacijos startas negalimas be analizės. Tinklalapio klaidų paieška, vidinio SEO optimizavimo planas, raktažodžių parinkimas, konkurentų analizė – tai tik pati pradžia! SEO … Fontanai ir kriokliai, lauko skulptūros Fontanai ir kriokliai, lauko skulptūros Standartinė gaminių spalva […]

Greitos ir kokybiškos vertimo paslaugos | Vertimai.net

Greitos ir kokybiškos vertimo paslaugos | Vertimai.net

Aprašymas: Vertimo raštu ir vertimo žodžiu paslaugos. Vertimo tvirtinimas. Teksto surinkimas. Verčiame įvairaus pobūdžio tekstus jau daugiau nei 14 metų. Susisiekite! Veikla: Vertimai; Veiklos kategorija: Verslo, kitos paslaugos

HumanPerformance.lt – Produktai Sportininkams  www.humanperformance.lt

HumanPerformance.lt – Produktai Sportininkams www.humanperformance.lt

Aprašymas: Geriausi papildai sportui. Nemokamas pristatymas. Proteinas, BCAA, aminorūgštys, baltymų batonėliai, kolagenas. Parduotuvė Lietuvoje, užsisakyk Nuorodos:   www.humanperformance.lt   www.HumanPerformance.lt     Veikla: Veiklos kategorija:

Mikrobiologiniai produktai pasėlių produktyvumui – Bioenergy LT

Mikrobiologiniai produktai pasėlių produktyvumui – Bioenergy LT

Aprašymas: BioenergyLT gamina ir kuria mikrobiologinius produktus, kurie gerina dirvožemio ir augalų produktyvumą, pasitelkiant pažangias technologijas. Nuorodos:   www.bioenergy.lt     Veikla: Veiklos kategorija: