Minaltra – Apie mus www.minaltra.lt

     
  • MINALTRA, UAB

  • Vaišvydo g. 20, KAUNAS, LT-45482

  • Telefonas: +37069840355

  • Įmonės kodas: 300102691

  • PVM kodas: LT100001672610

  • Tinklalapis: minaltra.lt

 

Tekstinė tinklalapio versija: Apie mus UAB “Minaltra“ įkurta Kaune 2005 metais, tad turi sukaupusi ilgametę darbo patirtį ir patikimą komandą. Įmonė teikia konteinerių, trinkelių, statybinių medžiagų pervežimo paslaugas bei pamatinių blokų ir sąramų montavimo paslaugas. Bendrovė savo autoparke Lietuvoje turi 9 automobilius.
Mūsų įmonė taip pat atlieka stambių krovinių, dūžtančių ir ypatingos svarbos krovinių pervežimu vioje Lietuvoje.
UAB „Minaltra“ visada pasiūlys konkurencingas ir prieinamas kainas, o kvalifikuoti specialistai užtikrins aukšto lygio aptarnavimą, kokybišką darbą bei lojalumą klientui.

Susisiekite:  +370 698 40355
&nbsp [..]

Nuorodos:   www.minaltra.lt   www.cweb.lt  

Rekomenduojame

Skelbti.lt – Parduodu, perku, nuomoju  www.skelbti.lt

Skelbti.lt – Parduodu, perku, nuomoju www.skelbti.lt

Tinklalapio RSS srautas: Lankytojai Jūsų tinklalapiui Kokybiškos SEO paslaugos – sėkmingo verslo garantas! SEO analizė Viskas turi pradžią, o optimizacijos startas negalimas be analizės. Tinklalapio klaidų paieška, vidinio SEO optimizavimo planas, raktažodžių parinkimas, konkurentų analizė – tai tik pati pradžia! SEO … Fontanai ir kriokliai, lauko skulptūros Fontanai ir kriokliai, lauko skulptūros Standartinė gaminių spalva […]

Greitos ir kokybiškos vertimo paslaugos | Vertimai.net

Greitos ir kokybiškos vertimo paslaugos | Vertimai.net

Aprašymas: Vertimo raštu ir vertimo žodžiu paslaugos. Vertimo tvirtinimas. Teksto surinkimas. Verčiame įvairaus pobūdžio tekstus jau daugiau nei 14 metų. Susisiekite! Veikla: Vertimai; Veiklos kategorija: Verslo, kitos paslaugos

Mikrobiologiniai produktai pasėlių produktyvumui – Bioenergy LT

Mikrobiologiniai produktai pasėlių produktyvumui – Bioenergy LT

Aprašymas: BioenergyLT gamina ir kuria mikrobiologinius produktus, kurie gerina dirvožemio ir augalų produktyvumą, pasitelkiant pažangias technologijas. Nuorodos:   www.bioenergy.lt     Veikla: Veiklos kategorija:

Pradžia – INORESTA.LT  www.inoresta.lt

Pradžia – INORESTA.LT www.inoresta.lt

Aprašymas: Mūsų aukštos kvalifikacijos individualus požiūris į kiekvieną klientą bei darbai, kurie yra atliekami nuolat besitobulinančių ir naujovėmis besidominčių aukščiausios kvalifikacijos specialistų yra mūsų ir jūsų sėkmės raktas! Nuorodos:   www.inoresta.lt   Veikla: Veiklos kategorija: