• MANO ŠEIMOS AKADEMIJA, VŠĮ

  • S. Žukausko g. 19, LT-08234 VILNIUS

  • Telefonas: 8 618 64000

  • Įmonės kodas: 301555716

  • Tinklalapis: www.msakademija.lt

Mano šeimos akademija – Kursai nėščiosioms, būsimiems tėvams
 

Aprašymas: Mano šeimos akademija – tai kursai nėščiosioms ir būsimiems tėvams. Specialistų paruoštos mokymų programoms, nėščioms ir jau pagimdžiusioms. Praktiniai mokymai būsimiems tėvams. Mankšta nėščiosioms. Kūdikio priežiūra ir kūdikio masažas. Išmokime būti laimnga šeima.

Raktažodžiai:   kursai nėščiosioms, kursai nėščioms, nėštumas, gimdymas, planavimas, nėštumo savaitė, žindymas, mokymai nėščiosioms, mokymai nėščioms, mokymai tėvams, šeima, mano šeima, tėvystė, sveikatinimas, pagalba šeimai, žindymo problemos, paslaugos šeimai, paslaugos namuose, pagalba namuose, pirmoji pagalba

Tekstinė tinklalapio versija: Mano Šeimos Akademija Mama. Tėtis. Kūdikis. Šeima. Ar esama pasaulyje svarbesnių dalykų?
Negimstame viską žinantys. Netgi patys stipriausi motinystės bei tėvystės instinktai turi būti sutvirtinami žiniomis ir patirtimi. Anksčiau, kai šeimos gyvendavo kartu, jaunos moterys ir vyrai galėjo tikėtis, kad šeimos vyriausieji atsakys į jų klausimus. Tačiau tradicijos keičiasi.
Prieš dvylika metų įkūrėme „Mano šeimos akademiją“. Tikėjomės užpildyti tuštumą, kuri atsiveria, kai jaunos šeimos ruošiasi svarbiam savo gyvenimo įvykiui – vaikelio gimimui. Subūrėme profesionalų komandą, kuri dalijasi ne tik savo žiniomis, bet ir moko, negaili praktinių patarimų.
Į paskaitas akademijoje kviečiame ir tėvelius, ir senelius, aukles, – žmones, kurie prisideda prie vaiko auginimo bei auklėjimo.
Neapsiribojame vien teorinėmis paskaitomis. Šeimos mūsų akademijoje gali rasti įvairiapusę pagalbą – gydytojų specialistų, psichologų, [..]

Nuorodos:   www.msakademija.lt