• SODBALDIS, UAB

  • LT-95234 KLAIPĖDA

  • Telefonas: 8 685 20097

  • Įmonės kodas: 302730474

  • Tinklalapis: www.sodbaldis.lt

LAUKO – SODO BALDAI, PAVĖSINĖS – Veikla  www.sodbaldis.lt
 

Aprašymas: Ąžuoliniai lauko-sodo baldai Jūsų sodui, namo kiemui, taip pat pavėsinės, sūpynės, šulinių apdailos, poilsio zonų – parkų įrengimas.

Raktažodžiai:   Lauko baldai, sodo baldai, ąžuoliniai lauko baldai, pavėsinės, pavėsinių gamyba, lauko pavėsinės, pavesinės lauko, sodo pavėsinės, supynės, supuoklės, vaikų žaidimų kopleksai, vaikų žaidimų aikštelės, medinės supuoklės, šuliniai, Šulinių apdailos, poilsio zonų – parkų įrengimas, poilsiaviečių įrengimas.

Tekstinė tinklalapio versija: Veikla Mūsų kolektyvas dirba jau 8-erius metus. Pagrindinė veikla yra ąžuolinių lauko – sodo gaminių gamyba, rekreacinių,  poilsio zonų, parkų įrengimas. Mes specializuojamės į nestandartinius, rankų darbo gaminius iš ąžuolo. Tai yra lauko – sodo baldai, pavėsinės, šulinių apdailos, sūpynės, vaikų žaidimo kompleksai,  poilsio parkų įrengimas ir kt. gaminiai,  kurie ne tik papuoš Jūsų sodybą, bet ir suteiks galimybę patogiai, jaukiai praleisti laisvalaikį.  Gaminių kokybė – tai svarbiausias aspektas. Jau dabar galime didžiuotis, kad mūsų gaminiai yra tvirti, ilgaamžiški ir patrauklūs. Nedideli įtrūkimai, atsiradę dėl saulės, vėjo ir lietaus poveikio, gaminiams suteiks natūralumo. Lauko baldai, pavėsinės, šulinių apdailos impregnuojami baldiniais aliejais  du kartus. Jeigu norite, kad gaminiai neprarastų geros išvaizdos, rekomenduojame kartą per sezon [..]

Nuorodos:   www.sodbaldis.lt