UAB Bokštelis.lt turi didelį krautuvų bei keltuvų pasirinkimą. Keltuvai bei krutuvai nepakeičiama statybų technika. Mūsų nuomuojama technika tik žinomų gamintojų. Visa statybinė technika reguliariai tikrinama ir tvarkoma, todėl visada tinkamai veikia. Detaliau apie mūsų nuomuojama įrangą:

  • Žirkliniai keltuvai – šio tipo keltuvai puikiai tinka dirbti patalpose prie aukštų lubų. Žirkliniai keltuvai lengvai transportuojami iš vienos vietos į kitą. Jų darbinis aukštis siekia net iki 22 metrų.
  • Alkūniniai keltuvai – puikiai prisitaiko prie sudėtingų objektų. Alkūnės pagalba gali pasiekti visus nestandartinius objektus. Alkūniniai keltuvai pasižymi itin aukštu darbiniu aukščiu, jis siekia net iki 43 metrų. Žinomų gamintojų įranga užtikriną saugumą bei efektyvų įrankio veikimą.
  • Priekabos tipo ketuvai – šio tipo keltuvai puikiai tiks paprastiems darbams. Jeigu nenorite profesionalios technikos, priekabos tipo keltuvai puiki išeitis. Šios technikos valdymas bei eksplotavimas nesukels papildomų rupeščių, nes tai galėsite padaryti su savo asmeniniu automobiliu.
  • Teleskopinai krautuvai – šio tipo krautuvai puikiai tiks perkelti sunkius daigtus iš vienos vietos į kitą. Teleskopiniū krautuvų darbinis aukštis siekia iki 25 metrų. Šių krautuvų konstrukcija pagaminta taip, kad savo didelių ratų pagalba galėtų įveikti bet kokias kliūtis ir važiuoti bet kokiu gruntu.
  • Šakiniai krautuvai – šio tipo krautuvai didžiausi sandėliavimo patalpų padejėjai. Šiuos krautuvus naudojas beveik kiekvienas sandėlininkas. Itin patogus ir mobilus šakiniai krautuvai be jokių papildomų žinių ir pastangų leis tranportuoti sunkius daigtus iš vienos vietos į kitą.

Krautuvų pasirinkimas

Preš renkantis krautuvus reikėtų atkreiptį dėmesį į jų naudojimo paskirtį. Šie krautuvai skirstomi į šakinius bei teleskopinius krautuvus. Šakiniai krautuvai yra statiniai gali pakelti tiesiai, teleskopiniai moilesni skirti sunkesniems darbams. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į gamintoją bei technines charakteristikas.

Krautuvų nuoma ar pirkimas?

Šį statybinė technika yra labai brangi, todėl jos pirkti neverta. Dažniausiai tokio pobudžio krautuvų prireikia vienkartiniams darbams. UAB Bokštelis.lt įmonė gali pasiulyti gausų krautuvų nuomos asortimentą bei palankiausias nuomos salygas. Dirbame visoje Lietuvoje, teikiame įranogs pristatymo paslaugas.