Kas mes? – Niuansai – užuolaidiniai audiniai, siuvimo aksesuarai,

     
  • NIUANSAI, UAB

  • Laisvės a. 26, PANEVĖŽYS, LT-35200

  • Telefonas: +37045461697

  • Įmonės kodas: 148359430

  • PVM kodas: LT483594314

  • Tinklalapis: niuansai.lt

 

Tekstinė tinklalapio versija: Kas mes? Susipažinkime: mes – UŽUOLAIDŲ SALONAS „NIUANSAI“ Panevėžyje, sėkmingai vykdantis veiklą nuo 1999 metų. Taip pat turime filialą Kėdainiuose. Džiaugiamės savo klientais visoje Lietuvoje ir užsienyje: Anglijoje, Ispanijoje, Norvegijoje, JAV, Izraelyje, Latvijoje, Rusijoje… Kodėl mes pasivadinome „Niuansai“? Šis prancūzų kilmės žodis reiškia subtilų, nežymų, vos pastebimą skirtumą. Mūsų darbe labai svarbus gebėjimas „pajausti“ ne tik įprastus, bet kartais rodytųsi ir pačius netikėčiausius spalvų, audinių, įvairių interjero detalių derinius, subtiliai juos pateikti klientui. Minkšta drapiruotė ar kukliai dekoruota širma, nuosaiki romanetė ar puošni austrietė, įmantri lovatiesė ir „nekaltai“ pamėtytos pagalvėlės – tai svarbios detalės, kuriomis sukuriame darnią visumą.

Didžiuojamės salone dirbančiomis aukštos [..]

Nuorodos:   www.niuansai.lt   www.firminisstilius.lt  

Rekomenduojame

Skelbti.lt – Parduodu, perku, nuomoju  www.skelbti.lt

Skelbti.lt – Parduodu, perku, nuomoju www.skelbti.lt

Tinklalapio RSS srautas: Lankytojai Jūsų tinklalapiui Kokybiškos SEO paslaugos – sėkmingo verslo garantas! SEO analizė Viskas turi pradžią, o optimizacijos startas negalimas be analizės. Tinklalapio klaidų paieška, vidinio SEO optimizavimo planas, raktažodžių parinkimas, konkurentų analizė – tai tik pati pradžia! SEO … Fontanai ir kriokliai, lauko skulptūros Fontanai ir kriokliai, lauko skulptūros Standartinė gaminių spalva […]

Greitos ir kokybiškos vertimo paslaugos | Vertimai.net

Greitos ir kokybiškos vertimo paslaugos | Vertimai.net

Aprašymas: Vertimo raštu ir vertimo žodžiu paslaugos. Vertimo tvirtinimas. Teksto surinkimas. Verčiame įvairaus pobūdžio tekstus jau daugiau nei 14 metų. Susisiekite! Veikla: Vertimai; Veiklos kategorija: Verslo, kitos paslaugos

Mikrobiologiniai produktai pasėlių produktyvumui – Bioenergy LT

Mikrobiologiniai produktai pasėlių produktyvumui – Bioenergy LT

Aprašymas: BioenergyLT gamina ir kuria mikrobiologinius produktus, kurie gerina dirvožemio ir augalų produktyvumą, pasitelkiant pažangias technologijas. Nuorodos:   www.bioenergy.lt     Veikla: Veiklos kategorija:

Pradžia – INORESTA.LT  www.inoresta.lt

Pradžia – INORESTA.LT www.inoresta.lt

Aprašymas: Mūsų aukštos kvalifikacijos individualus požiūris į kiekvieną klientą bei darbai, kurie yra atliekami nuolat besitobulinančių ir naujovėmis besidominčių aukščiausios kvalifikacijos specialistų yra mūsų ir jūsų sėkmės raktas! Nuorodos:   www.inoresta.lt   Veikla: Veiklos kategorija: