• IMPEGNO, UAB

  • A. Domaševičiaus g. 7-17, LT-01113 VILNIUS

  • Telefonas: 8 653 50004

  • Įmonės kodas: 302619367

  • PVM kodas: LT100006113519

  • Tinklalapis: www.impegno.lt

IMPEGNO – profesionalūs IT sprendimai  www.impegno.lt
 

Aprašymas: Profesionalūs IT sprendimai: viešbučių rezervacinės sistemos, kelionių rezervavimo sistemos, el. komercijos sprendimai, dizainas, programavimas ir vystymas.

Raktažodžiai:   Profesionalūs IT sprendimai: viešbučių rezervacinės sistemos, kelionių rezervavimo sistemos, el. komercijos sprendimai, dizainas, programavimas ir vystymas.

Tekstinė tinklalapio versija: IMPEGNO yra nestandartinių WEB sprendimų bendrovė. Mūsų IT paslaugos:Visos IT paslaugos Programavimas turizmo rinkai Viešbučių rezervacinės sistemos, Aviabilietų rezervacinės sistemos, Programavimas, Kelionių paketavimo rezervacinės sistemos. Elektroninis verslas Ilgus metus dirbame su turizmo rinka, puikiai išmanome turizmo rinkoje vykstančius procesus, nuolatos gilinamės į vartotojų elgseną ir įpročius. Konsultacijos IT klausimais Internetinių svetainių kūrimas, Internetinių parduotuvių kūrimas, Virtualaus verslo vystymas, Žmogiškųjų išteklių nuoma. Internetinis marketingas “Elektroninis verslas – tai verslas, kuriame informacinių technologijų infrastruktūra naudojama didinti verslo efektyvumui ir sukurti pagrindą naujiems produktams ir paslaugoms.” Karjalainen, 1999m. Kūryba Turizmo paslaugos, Sistemų integracijos, Darbas su sistemomis. Produkto priežūra ir vystymas Savo klientus konsultuojame įvairiais [..]

Nuorodos:   www.impegno.lt   impegno.lt