Gimnazijos naujienos www.aitvaras.klaipeda.lm.lt

 

Tinklalapio RSS srautas:

Gimnazijos naujienos

Pamokų tvarkaraštis nuotoliniam mokymui nuo 2021 03 01  

 INFORMACIJA DĖL PRIĖMIMO Į MOKYKLAS 2021–2022 MOKSLO METAMS
ĮSAKYMAS DĖL PRAŠYMŲ MOKYTIS 2021–2022 MOKSLO METAIS REGISTRAVIMO PRADŽIOS
ĮSAKYMAS DĖL PAGRINDINIO PRIĖMIMO Į MOKYKLAS MOKYTIS 2021–2022 MOKSLO METAIS VYKDYMO TERMINŲ NUSTATYMO

SVARBI INFORMACIJA
Важная информация
Mieli «Aitvaro» gimnazijos bendruomenės nariai,informuojame, kad 2020-2021 mokslo metus pradedame vadovaudamiesi Švietimo, mokslo ir sporto ministro ir Sveikatos apsaugos ministro rekomendacijomis ir įsakymais. Prašome susipažinti su ugdymo proceso organizavimo gimnazijoje nuo rugsėjo 1 d. planu

Informacija apie gimnazijos pagalbos mokiniui specialistų darbą laikotarpiu, kol bus vykdomas mokymas(-is) nuotoliniu būdu virtualioje mokymo(-si) aplinkoje Microsoft Teams

 Vadovaujantis Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-11-06 d. įsakymo Nr. AD1-1222 1 punktu, „Aitvaro“ gimnazijoje nuo 2020-11-16 d. toliau tęsiamas I-IV gimnazijos klasių nuotolinis ugdymas per Microsoft Teams platformą.
„Microsoft Teams“ vaizdo mokymai
Prisijungimo ir naudojimo MS Teams atmintinė mokiniams PDF
Kaip prisijungti prie A3 plano paskyros
Nuotolinio ugdymo metu informacija mokiniams, jų tėvams (globėjams, rūpintojams) bus teikiama per Manodienyną, per klasių vadovus bei talpinama gimnazijos tinklalapyje www.aitvaras.klaipeda.lm.lt.

Iškilus problemoms dėl technologijų naudojimo nuotolinio mokymo(si) metu gimnazijos mokiniai ir mokytojai gali kreiptis į gimnazijos kompiuterių priežiūros specialistą Maksimą Machaliną telefonu  +37060386858

 UGDYMAS  ŠEIMOJE

Sveikiname IV c klasės mokinę Zlatą Sannikovą ,  užėmusią II vietą 30-osios Lietuvos mokinių istorijos  miesto olimpiadoje.
Dėkojame mokytojai Larisai Travkinai

Vasario 22 – 26 dienomis vyko užsienio kalbų metodinės savaitės renginiai nuotoliniu būdu. Renginiai buvo skirti pasaulio rašytojams.  Per pamokas mokiniai aktyvai ir entuziastingai dalyvavo raiškiojo skaitymo konkurse, pristatė pačių parengtas prezentacijas apie rašytojus. Įdomiausia užduotis: parengti viktorinos KAHOOT klausimus. Čia gimnazistai turėjo progos atskleisti savo išradingumą ir kūrybiškumą. O tie, kurie buvo viktorinos dalyviai, atsakinėdami į klausimus turėjo progos pasitikrinti savo žinias.

2021 metų vasario 20 dieną IIIb klasės mokinė Kristina Kosobudskaja dalyvavo nuotoliniame I –ame tarptautiniame vokalinio – chorinio meno konkurse ,,Voice land 2021“ Kazachstane. Kristina varžėsi estradinio vokalo 17-20 metų amžiaus atlikėjų grupėje ir  pelnė pagrindinį konkurso įvertinimą ,,Grand Prix“.  Konkurse pasirodė jaunieji atlikėjai iš Latvijos, Azerbaidžano, Rusijos, Kazachstano, Armėnijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos.
Sveikiname Kristiną su apdovanojimu.
                          
Dėkojame jos muzikos vadovėms Verai Diukarevai ir Tatjanai Filatovai

Sveikiname 28-osios Lietuvos mokinių rusų (gimtosios) kalbos olimpiados Klaipėdos miesto turo nugalėtojus:
Kiril Veseljev (IId) klasė – I vieta
Karina Kliujeva (IId) klasė – II vieta 
Anastasija Djakova (IIIc) klasė – II vieta
Ana Borcova (IIId), Artemij Morozov (IIId) klasė – III vieta
Dainius Gelžinis (IId) klasė – III vieta.  
Marija Jeršova (IIIc) klasė – geriausiai atlikto testo nominacija.
Bogdan Bronevskj (IId) klasė – geriausio kūrybinio darbo nominacija.  
Dėkojame mokytojoms Tatjanai Kapustinai, Marinai Rudenkovai

„Aitvaro“ gimnazijos III b klasės mokinė Kristina Kosobudskaja vasario mėn. dalyvavo Klaipėdos miesto ir apskrities gimnazijų konkurse – festivalyje „Dainuok lietuviškai, dainuok apie Lietuvą“ ir laimėjo II vietą.
Nuoširdžiai dėkojame neformaliojo švietimo mokytojoms Tatjanai Filatovai ir Verai Diukarevai, paruošusioms mokinę konkursui.

   
Konkurso dalyvių knyga

Sveikiname 53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados Klaipėdos miesto etapo nugalėtojus: 
    Viktorija Jugaj (IVd kl.) – I vieta
    Artemij Morozov (IIId kl.) – II vieta
    Evelina Romanova (IVb kl.) – II vieta
    Mira Gozbenko (IIc kl.) – III vieta
    Ksenija Kotliarova (IIIc kl. ) – III vieta
Dėkojame mokytojai Tatjanai Bugajevai  

Vasario 4 dieną vyko Klaipėdos miesto lietuvių kalbos olimpiada tautinių mažumų mokyklų mokiniams. Joje dalyvavo ir penki ,,Aitvaro“ gimnazijos I-II klasių mokiniai: Anastasija Dukalskaja (Ic) (mokytoja Onutė Mikūtienė), Viktorija Veličkaitė (Id) (mokytoja Daiva Rudienė), Žana Sivakova (IIa) (mokytoja Genovaitė Vaišvilienė), Dainius Gelžinis (IId) (mokytoja Diana Mineikienė), Kiril Veseljev (IId) (mokytoja Vaida Nazarovaitė).
Gimnazijos pirmokė Anastasija Dukalskaja užėmė II vietą. Sveikiname Anastasiją ir jos lietuvių kalbos mokytoją Onutę Mikūtienę!
Dėkojame olimpiadoje dalyvavusiems gimnazistams, jų tėvams ir lietuvių kalbos mokytojoms!

Sveikiname IVb klasės mokinį Antoną Cifirovą, užėmusį III vietą 68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados Klaipėdos miesto etape. Dėkojame mokytojai Irinai Vorobjovai

Dideli maži ekranai” (respublikinio projekto) kino klubo veika
 Medijų raštingumas, respublikinis projektas ,,Dideli maži ekrnai” ir jo veikla šiais metais buvo orientuota į lietuviško dokumentinio ir vaidybinio filmo pristatymą jaunajai žiūrovų kartai. Pagrindinė kino klubo veikla nebuvo orientuota tik į filmų peržiūrą – mokiniai žiūrėdami kino klasikos ir jaunosios kartos kino kūrėjų darbus buvo mokomi kino žiūrovo ,,Profesijos“, tai yra, analizuoti kino kūrybą įvairiais aspektais – režisūrą, kadro kompoziciją, garso ir vaizdo dermę. Po kiekvienos peržiūros, filmas buvo aptarinėjamas ir tam, kad jaunasis žiūrovas geriau supratų kino kalbą. Klubo vadovė – režisierė Marija Stonytė ir  garso režisierius Mantas tinkamai bei įdomiai formulavo užduotis, pateikė klausimus, kas, be abejonės, kurstė diskusiją, skatino reikšti savo mintis ir emocijas.
Kiekviena veikla ar procesas turi savo atgarsį, rezultatą. Po 6 užsiėmimų mokiniai ne tik atrado tai, kad tikroji dokumentika yra įdomus kino žanras, bet ir tai, kad Lietuvoje yra gilios ir savitos kino kūrimo tradicijos bei tai, kad jaunoji karta kuria įdomų ir labai aktualų   vaidybinį kiną. Juk mes įpratę žiūrėti tai, ką siūlo mums vartoti – masinę kino kultūrą  propaguojančią mediją, o juk yra ir alternatyva – tai kinas nekomercinis, kinas mokantis ne tik grožėtis vaizdais ir garsais, o verčiantis susimąstyti, žvelgti į kasdienybę  ir į pačius save kritiškai.
Mes, mokytojai (Žaklina Peseckaitė, Daiva Rudienė), vadovaujantys šiam projektui, nuoširdžiai dėkojame kūrybingiems projekto dalyviams – jauniesiems kino kritikams, kurie surado laiko ir noro dalyvauti projekte: Antonui Ciferovui (IVb), Aleksandrui  Budzan  (IVb), Julijai Ivanovai (IVb), Arinai Lisovskajai (IVb), Artiomui Kudzevich (IVb), Darijai Andrijanovai (IVb), Jekaterinai Džigajevai (IVc), Aleksandrai Danilišinai (IVc), Amirai Solovjovai (IVd), Jelisejui Kolomojec (IId) ir linkime atrasti save, niekada neprarasti optimizmo, į viską žvelgti pozityviai ir kūrybiškai.

https://www.ve.lt/naujienos/kultura/filmai/

 Nuo 2017 metų Britų taryba kartu su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu (LTOK) Klaipėdos regione įgyvendina Europoje didelio pasisekimo sulaukusį projektą „Svajonių komandos“ (angl. „Dreams & Teams”). Mūsų gimnazija šiame projekte dalyvavo jau 4 kartą.
„Svajonių komandos“ – tai unikalus projektas, skirtas per sportines veiklas ugdyti mokinių lyderystę, organizacinius gebėjimus, bendradarbiavimo, darbo komandoje įgūdžius bei suteikti žinių ir gebėjimų pedagogams ugdant mokinių tarpe lyderystę ir kitas XXI amžiaus kompetencijas, taip pat skatinti Klaipėdos regiono mokyklų bendradarbiavimą. Daugiau apie projektą:  https://www.ltok.lt/svajoniu-komandos/
2020-2021 mokslo metai tapo iššūkiu 4 sezono projekto komandoms. Visas veiklas jau spalio mėnesį teko perkelti į virtualias erdves. Nors gyvai spėta susitikti tik keletą kartų, tačiau spėjome pasirinkti savo temas projekte. 

Šiais mokslo metais itin džiugino tai, kad  organizatoriai leido suburti net po dvi komandos iš vienos mokyklos. Komanda „Nuo A iki Z“ apjungė mūsų gimnazistus ir Hermano Zudermano gimnazijos ugdytinius, kurie jau buvo pažįstami iš praeito sezono. Kitą komandą sudarė Vydūno gimnazijos mokiniai ir mūsų Ib klasės mokiniai Valentina Gerasimova bei Dmitrij Šachraj kartu su savo klasės vadove Virginija Valasevičiūte. Ši komanda buvo pasirinkusi tikrai ne lengvą temą: „Sportas jungia skirtingus  žmones. Tarpkultūriškumas“. Komanda praleido kartu daug gražių akimirkų ir užsiėmimų.    

Ilgalaikiuose mokymuose per ZOOM platformą dalyvavo ir pedagogai, ir mokiniai. Vyko bendri mokytojų ir mokinių  interaktyvūs sportiniai užsiėmimai. Remdamiesi įgyta patirtimi bei įgūdžiais jaunieji lyderiai  Aleksandra Stravinskaitė, Valentin Lepeška, Mark Šigajev ir Deimantė Kleinova vedė interaktyvius sportinius užsiėmimus savo bendramoksliams ir apie tai skelbė projekto facebook grupėje. 

Sausio 19 dieną  ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų mokyklos mokymo programų vadovė, konsultantė, psichologijos knygos autorė  Birutė Ruplytė  mūsų miesto tėvus pakvietė į virtualų seminarą “Kaip padėti savo vaikui renkantis karjeros kelią”.  
Tėvai turėjo puikią galimybę gauti atsakymus į  jiems rūpimus klausimus.

Kaip padėti savo vaikui paskutiniais mokyklos metais?
Kaip kalbėtis su vaiku, kuris nenori su jumis kalbėtis?
Kaip padėti vaikui, kuriam viskas sekasi labai gerai, pasirinkti karjeros kryptį?
Kaip sumažinti stresą vietoj jį padidinus?

Seminare dalyvavo 14 mūsų gimnazistų tėvų.

Sveikiname I c  klasės mokinį Romaną Mumm, užėmusį III vietą 32-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II ture.
Dėkojame mokytojai Tatjanai Liašenko

 Sveikiname Ic klasės mokinį Romaną Mumm,  užėmusį III vietą 69-osios Lietuvos mokinių matematikos miesto turo olimpiadoje 
Dėkojame mokytojai Irenai Demidovai

Sveikiname 59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados miesto etapo prizininkus:
Artiom Morozov, IIId klasė – I vieta
Robert Dumič, IIb klasė – III vieta
Viktorija Jugaj, IVd klasė – III vieta
Dėkojame mokytojai Natalija Kaupienei   

Klaipėdos mieste paskelbus karantiną, o vėliau ir visoje šalyje,  ugdymą vykdant nuotoliniu būdu,  ugdymo karjerai veiklos buvo sėkmingai perkeltos į virtualias erdves.
             IV klasių mokiniai lapkričio 11 ir 18 dienomis kartu su profesijos patarėjomis Inga Stonkuviene ir Marina Kostikova bei klasių vadovais dalyvavo respublikinėje konferencijoje, kurią organizavo Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai kartu su Vokietijos ambasada bei renginių organizavimo ir vadybos agentūra „1 Vienintelis“. Renginiai vyko online platformoje ZOOM.
          „Ką daryti, kad ateityje nereiktų darbų keisti kaip šlepečių“, „Kaip susikurti svajonių ateitį?“… tai tik keletą temų, kurias gvildeno gimnazistai. Jaunuoliai turėjo galimybių susipažinti su savo srities profesionalais – praktikais, įvairių įmonių ir   organizacijų direktoriais ir vadovais. Taip pat konferencijos metu buvo pristatyta nemažai Lietuvos švietimo įstaigų.
          Lapkričio 11 dieną savo patirtimis dalinosi: mokymų treneris Valentinas Marinionokas („Grizlio metodas“), Delfi žurnalistė ir laidų vedėja Kristina Pocytė, Socialinių mokslų kolegijos bendrakūrėja ir kanclerė Gabija Skučaitė, Klaipėdos valstybinės kolegijos Karjeros ir studijų centro vadovė Vilma Bridikienė, tarptautinės kompanijos ITCC marketingo specialistė Gintarė Kareivaitė bei Multiprofesionalai.lt karjeros konsultantė Laura Šukienė.          Lapkričio 18 dieną virtualiai  savo patarimais ir įžvalgomis tiesioginės transliacijos metu dalinosi: švietimo inovatorius Lukas Benevičius („Mokymosi mokykla“), „Svajonių mokyklos“ įkūrėjas ir karjeros konsultantas Laurynas Pečkaitis. Kaip prisistatyti darbdaviams pasakojo Diana Blažaitienė („Soprana personnel international“), o virtualiai apsilankyti įmonėse pakvietė „Vakarų medienos grupė“ personalo specialistė Monika Kalinauskaitė ir „Klasmann-Deilmann Lietuva“ generalinis direktorius Kazimieras Kaminskas.
          Baigę lapkričio mėnesio susitikimų ciklą, III-IV klasių mokiniai dalyvavo vebinaruose, kuriuos vedė Kalba.lt  lektorė Roberta Paškevičiūtė. Lektorė kalbėjo apie mokymosi galimybes ir finansavimą užsienyje, aptarė naujų galimybių svarbą, bei  atsakė į rūpimus klausimus šia tema.
         Šiuo metu vyksta daug įvairių nuotolinių renginių, kurie talpinami Microsoft teams platformoje. Prašome mokinius aktyviai registruotis.
         Dėl iškilusių klausimų prašome kreiptis į karjeros patarėjas Mariną Kostikovą ir Ingą Stonkuvienę. 

MOKSLINĖ MOKINIŲ KONFERENCIJA ,,TOLERANTIŠKA MOKYKLA – SAUGI VISUOMENĖ“
2020 m. lapkričio 20 d įvyko virtuali Klaipėdos universiteto 7 – oji mokinių mokslinė  mokinių konferencija „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“. Mokslinėje mokinių konferencijoje dalyvavo ne tik mokiniai iš Klaipėdos miesto ir rajono, bet ir Vilniaus, Kauno, Jurbarko, Tauragės, Kretingos miestų. Mokiniai  diskutavo apie tolerancijos, socialinio sąmoningumo ir savanorystės apraiškas, apie tai, kaip socialinės vertybės (altruizmas, gailestingumas, dosnumas ir kt.) veikia mūsų bendravimą, kada ir kaip socialiai orientuotas pilietiškumas padeda puoselėti santykių darną, abipusę pagarbą, orumą, konstruktyviai spręsti konfliktus, kada ir ko išmokstama tarnaujant, kokią savanoriškos veiklos, prosocialaus elgesio patirtį įgyjame mokykloje, bendruomenėje.
Mūsų gimnazijai atstovaujantys II b klasės mokiniai Maksim Kornilov ir Nikita Bumažnikov parengė pranešimą, kuris pelnė ,,MOKSLIŠKIAUSIO“ pranešimo nominaciją. 

Mokinius konferencijai parengė socialinė pedagogė Asta Bražinskienė-Gružauskė.

 Sveikiname mokyklinės informatikos (programavimo) olimpiados nugalėtojus:
1 kl. – I vieta –  Roman Mumm (95 iš 100)2 kl. –  I vieta – Eduard Acuta  (100 iš 120)3 kl. – I vieta –  Nikita Juščenko (120 iš 120)4 kl. –  I vieta – Vitas  Eliseenko (120 iš 120)

  Spalio 16 – ą dieną Vilniuje Nacionalinėje Martyno Mažvydo biblotekoje vyko tarptautinė mokinių konferencija „Aleksandro Sergejevičiaus Puškno kūryba: licėjaus dienos“.
Šioje konferencijoje pranešimą „Aleksandro Sergejevičiaus Puškino kūryba šiuolaikinio žmogaus akimis“ skaitė IV b klasės mokinys Aleksandr Roberto Budzan.

Tą pačią dieną buvo paskelbti XX- ojo mokinių  kūrybinio konkurso „Mano Aleksandras Puškinas“ rezultatai. IIc klasės mokinių darbai – Artiomo Fiodorovo rašinys „Atostogos su Aleksandru Pušknu“ ir Nikitos Nazarovo komiksas pagal pirmąją „Eugenijaus Onegino“ dalį – buvo pažymėti diplomais.
  
Mokinius ruošė rusų kalbos mokytojos Tatjana Kapustina ir Svetlana Repova.
Su šių mokinių darbais galite susipažinti gimnazijos svetainės elektroninio laikraščio  „Gimnazijos balsas“  skirsnyje „Plunksnos bandymai“.

Spalio 14 dieną aktų salėje gimnazijos Jaunųjų žurnalistų klubas jau 8 – ą kartą pravedė pokalbių šou „100 klausimų mokytojui“.  Šiais mokslo metais į Ia ir Ic klasių mokinių klausimus atsakinėjo anglų ir ispanų kalbų mokytoja metodininkė Tatjana Larionova. Mokytoja pasakojo apie savo kelią į mokyklą…iki darbo mokykloje dirbo vertėja (teko dirbti tolimoje Kuboje), apie dėstytojos darbą, apie savo šeimą, pomėgius, aistrą keliauti (aplankyta virš 30 šalių).

Viso pokalbio metu visų akis kaustė už mokytojos nugaros surengta paroda, kurioje buvo eksponuojami jos darbai. Tatjana Larionova mėgsta tapyti, o pastaruoju metu ją užbūrė lėlių gaminimas. Radusi laisvo laiko mokytoja atsiduoda savo pomėgiui.
Į daugybę užduotų klausimų mokytoja atsakinėjo atvirai ir nuoširdžiai. Paties įdomiausio klausimo autorė Ic klasės mokinė Viola Titarenko buvo apdovanota prizu.

 
Skaityti daugiau

Spalio 5-ąją visas pasaulis pažymi tarptautinę Mokytojo dieną. Ši šventė neaplenkė ir mūsų gimnazijos. Pamokose šeimininkavo jaunieji mokytojai – mokiniai, taip išbandydami mokytojo profesijos „skonį“. Mokytojai šiandien tapo jų „asistentais“. Pamokos buvo neįprastos, gyvos, įspūdingos.
Nuostabios gimnazistų sukurtos rudens puokščių kompozicijos papuošė  gimnazijos fojė. Aktų salėje mokiniai padovanojo mokytojams puikų koncertą.
     

    

Buvo pasveikintas liberaliausias metų mokytojas, kuriuo šiais mokslo metais buvo išrinktas istorijos,  tikybos mokytojas Andrej Fomin.

 

Skaityti daugiau

Šių  2020 metų pavasarį mūsų gimnazijos, dabar jau IV d klasės, mokinė Amira Solovjova dalyvavo tarptautinio projekto konkurso  „VILIPO – 2020“ atrankiniuose etapuose.  Pagrindinė konkurso vizija – Lietuvos ir užsienio mokinių intelektinių ir kūrybinių gebėjimų taikymas, sprendžiant globalias aplinkos tvarumo ir gamtosaugines problemas. Amira sukūrė animacinį 2 minučių filmuką „Light bird“, kuris buvo nominuotas aukso medaliu. Animacijos kūrimas nuo pačios pradžios – sumanymo iki režisavimo, kadrų kūrimo ir piešimo proceso, montavimo darbų užima begalę laiko, tačiau kuomet kūrėjui tai suteikia džiaugsmo – laikas tampa nebesvarbus.

Linkime kūrybinės sėkmės Amirai!
Dailės mokytoja Žaklina Peseckaitė

Šių mokslo metų rugsėjo 16 d. III – IV gimn. klasių moksleivių grupė dalyvavo LDM Prano Domšaičio galerijoje, vykusiame neįprasto formato renginyje –  „Pažink meną per pojūčius“.

Nacionalinė dailės galerija, Pojūčių teatras bei Aklųjų ir silpnaregių sąjunga įgyvendino projektą „Pažinti meną pojūčiais“. Renginio metu mokiniai tapo įdomaus kūrybinio proceso dalimi – paveikslų jie nematė, bet girdėjo, juto, jautė ir net užuodė…  Kupini įspūdžių buvo ne tik performanso  dalyviai, bet ir žiūrovai.

Dailės mokytoja Žaklina Peseckaitė

Rugsėjo 17 dieną Kelmės Žemaitės viešojoje bibliotekoje įteikta viena prestižiškiausių –  ŽEMAITĖS –  literatūrinė premija. Ja apdovanota mūsų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja NIJOLĖ KLIUKAITĖ-KEPENIENĖ.  Poetė, prozininkė, vertėja jau yra pelniusi ir Gabrielės Petkevičaitės-Bitės, ir Ievos Simonaitytės premijas. ŽEMAITĖS  premija įteikta už romaną ,,Rupaus malimo“. Sveikiname Mokytoją Nijolę Kliukaitę-Kepenienę!!!

Rugsėjo 1-oji vėl sukvietė gimnazistus už mokyklinio suolo. Gimnazija džiugiai pasitiko naujais atvykusius gimnazistus ir jau besimokančius ne pirmuosius metus. Aktų salėje, laikantis saugumo reikalavimų, vyko šventiniai renginiai kiekvienai klasių paralelei. Skambėjo sveikinimai, dainos, palinkėjimai, pasidžiaugta brandos egzaminų rezultatais, kurie, nepaisant sudėtingos situacijos, buvo išlaikyti gerai. Abiturientai pradžiugino savo mokytojus net 5 šimtukais: iš lietuvių, vokiečių, anglų kalbų ir biologijos.
Linkime gimnazistams ir mokytojams sveikatos, ištvermės, darbingų mokslo metų!

              
Skaityti daugiau

Sveikiname „Aitvaro“ gimnazijos bendruomenę su artėjančia Rugsėjo 1-ąja!
         

 

Nuorodos:   www.aitvaras.klaipeda.lm.lt   www.ve.lt   www.ltok.lt   grafika.wc.lt  

Veikla:

Veiklos kategorija:

Rekomenduojame

Titulinis – Kauno zoologijos muziejus  www.zoomuziejus.lt

Titulinis – Kauno zoologijos muziejus www.zoomuziejus.lt

Nuorodos:   www.zoomuziejus.lt   www.vros.lt   www.am.lt   lrv.lt   gamta.lt   www.apva.lt   www.vstt.lt   kzm.limis.lt     www.texus.lt   Veikla: Muziejai; Muziejai Kaune; Veiklos kategorija: Pramogos, poilsis, apgyvendinimas, kelionės

Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla – Kėdainių r. Lab

Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla – Kėdainių r. Lab

Tinklalapio RSS srautas: ŠVENTĖ, SKIRTA LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI „NAMAI TEN, KUR ŠIRDIS“ Šventės išvakarėse pagaliau susitiko visi Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriaus 1-4 klasių mokiniai! Anapus ekranų, pasipuošę šventine atributika, vieningai sugiedojome himną. Susitikime dalyvavo ir Lietuvos kariuomenės narys Modestas Valkiūnas! Jis pasakojo: „<…>įsivaizduokite, kad į jūsų namus ateina plėšikas ir sako, kad šitoj lovoj miegos […]

Rankų darbo papuošalai, vienetiniai – Urtė Balčait

Rankų darbo papuošalai, vienetiniai – Urtė Balčait

Tinklalapio RSS srautas: Rankų darbo kaina Gyvename laikais, kai etiketėje ar produkto aprašyme nurodyti burtažodžiai plačiai atveria daugelio pinigines. Ar visi tie burtažodžiai verti mūsų pinigų? Už mėgstamo prekės ženklo techniką, drabužius ar avalynę nesiginčydami mokėsime daugiau. Dažniausiai tai estetiniai (dievinu X prekės ženklo batus), klasiniai (aš galiu sau tai leisti) ar tikėjimo (aš tikiu, […]

Vilniaus „Ateities“ mokykla  ateities.lt

Vilniaus „Ateities“ mokykla ateities.lt

Nuorodos:   ateities.lt     www.esinvesticijos.lt   www.pagalbavaikams.lt   www.pvc.lt   www.tamo.lt   Veikla: Bendrojo lavinimo mokyklos; Bendrojo lavinimo mokyklos Vilniuje; Veiklos kategorija: Švietimas, mokslas, kultūra, menas