• ELESANTA, UAB

  • Melioratorių g. 2B, LT-33118 MOLĖTAI

  • Telefonas: 8 383 51199

  • Įmonės kodas: 167609778

  • PVM kodas: LT676097716

  • Tinklalapis: www.elesanta.lt

Elektros montavimo ir santechnikos darbai  www.elesanta.lt
 

Aprašymas: UAB Elesanta yra įmonė, teikianti elektros (lauko ir vidaus) instaliacijos montavimo darbus, elektrinius matavimus, pilną dokumentacijos paruošimą susijusį su elektrofizikiniais matavimais, žaibolaidžių montavimus, įžeminimo sistemų įrengimą, šilymo kabelių montavimą, apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos montavimą.

Raktažodžiai:   elektros (lauko ir vidaus) instaliacija, elektros montavimo darbai, elektriniai matavimai, pilnas dokumentacijos paruošimas, elektrofizikiniai matavimų dokumentacija, žaibolaidžių montavimas, įžeminimo sistemų įrengimas, šilymo kabelių montavimas, apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos montavimas.

Tekstinė tinklalapio versija: UAB Elesanta įkurta 2000 m. balandžio mėn. Molėtuose. Teikdama kokybiškas savo paslaugas įmonė įsitvirtino Lietuvos rinkoje. Tai atspindi ir augantys ekonominiai veiklos rezultatai. UAB Elesanta yra įmonė, teikianti elektros (lauko ir vidaus) instaliacijos montavimo darbus, elektrinius matavimus, pilną dokumentacijos paruošimą susijusį su elektrofizikiniais matavimais, žaibolaidžių montavimus, įžeminimo sistemų įrengimą, šilymo kabelių montavimą, apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos montavimą. Nuo 2008 m. įmonė atlieka šiuos santechnikos darbus: šildymas, vandentiekis, kanalizacija, vėdinimas.   Įmonėje dirba 15 kvalifikuotų, turinčių atestacijas darbuotojų. Per 7 veiklos metus įmonė užsitarnavo patikimo patnerio vardą. Įmonės užsakovai, gen.rangovai, tiekėjai yra didelės Lietuvos įmonės, turinčios savo rinkos dalį. Pagrindinis įmonės veiklos principas yra kokybės [..]

Nuorodos:   www.elesanta.lt   www.skemta.lt