darbenai.kretinga.lm.lt

 

Tinklalapio RSS srautas:

kovo 11

Mažieji gimnazijos priešmokyklinukai džiugiai ir išradingai šventė Kovo 11-ąją – atgimusios Lietuvos šventę. Kartu su bibliotekos darbuotojomis  kovo 9 dieną buvo organizuota viktorina „Mano vardas – Lietuva“, piešinių paroda „Trijų spalvų istorija“. Nuotoliniu koncertu vaikai pasveikino miestelio seniūną ir gimnazijos direktorę. Pradžiugino visus pačių vaikų sukurta ir sudainuota žemaitiška daina apie Darbėnus.
Edita Gliožerienė, mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą …

Grafikos labirintai

Ar visi atspaudai galėtų būti pavadinti grafikos kūriniais? Kodėl grafikos kūrėjui reikia tvirtų rankų? Kovo 1-2 dienomis 4a ir 4b klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos nacionalinio muziejaus nuotolinėje pamokoje ir susipažino su grafikos technikomis ir kūrybine raiška. Nustebo, kad net pašto ženklai yra grafikos darbai. O labiausiai visiems įspūdį padarė mecenato gydytojo Jono Kazimiero Vilčinskio leistas Vilniaus albumas. Daugelis šio albumo lakštų sukurti litografijos technika. Lietuvoje kūrę dailininkai piešė šiam albumui piešinius, o spaustuvininkai Paryžiuje perkėlė šiuos piešinius ant akmenų ir nuo jų spausdino. Grafikos darbus išbandė ir patys mokiniai. Naudodami frotažo techniką kūrybiškai išbandė įvairių paviršių atspaudus ir iš jų kūrė grafikos darbelius leidžiant reikštis kiekvieno vaiko kūrybai.

4a klasės mokytoja Ingrida Grikšienė ir 4b klasės mokytoja Vida Jonauskienė

Pabaisos ir šviesa (kaip stebuklai gali nutikti čia ir dabar)

Iš ankstyvos vaikystės žinome, kad vakarais ir ypač naktimis, kai užgula tamsa, įprasti daiktai gali pavirsti gąsdinančiais judančiais padarais: šešėliai – juodomis pabaisomis, krebždesiai – vaiduokliais ir kitokiais kūrybiškais padarėliais. Vasario 12 d. 4a ir 4b klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos nacionalinio muziejaus nuotolinėje pamokoje ir pabandė sukurti linksmą interaktyvų piešinį, kuriame šviesa nugali baimes ir paskleidžia žinojimą, kas gi yra tie nematomi padarai, kurie bando pasislėpti tamsoje. Visus juos pamatysime apšvietę žibintuvėliu. Kviečiame pažiūrėti ir jus.

4a klasės mokytoja Ingrida Grikšienė ir 4b klasės mokytoja Vida Jonauskienė

Laboratorija namuose

Visi žinome, kad geriausia mokytis iš savo asmeninės patirties ir savo atradimų. Vasario 5 d. 4a ir 4b klasių mokiniai nuotoliniu būdu nusikėlė į Eksperimentų poligoną, kur sutikę mokslininką Kamarilį nagrinėjo medžiagų savybes ir atliko Lavos lempos eksperimentą. Mokiniams teko atsakingai pasiruošti bandymui reikalingas medžiagas ir priemones, stebėti, analizuoti, nustatyti ir apibūdinti pasirinktas medžiagas. Praktinės veiklos metu stebėti, kaip medžiagos sąveikauja vienos su kitomis, daryti išvadas ir kūrybiškai pritaikyti. Mokymosi tyrinėjant veikla skatina norą sužinoti kažką nauja ar neįprasta.

4a klasės mokytoja Ingrida Grikšienė ir 4b klasės mokytoja Vida Jonauskienė

Veikla: Bendrojo lavinimo mokyklos; Bendrojo lavinimo mokyklos Kretingoje;

Veiklos kategorija: Švietimas, mokslas, kultūra, menas

Tinklalapio reitingai: PA: 35, DA: 42, MOZ Rank: 3,50 Info

Rekomenduojame

Meno, paveikslų galerija Kaune | Kauno langas  www.klangas.lt

Meno, paveikslų galerija Kaune | Kauno langas www.klangas.lt

Aprašymas: Meno ir paveikslų galerija Kaune, kurioje rasite profesionalių menininkų rankų darbo kūrinių: paveikslai, skulptūros, grafika, autorinė juvelyrika internetu. Nuorodos:   www.klangas.lt   www.texus.lt   Veikla: Meno galerijos, prekyba meno kūriniais Veiklos kategorija: Švietimas, mokslas, kultūra, menas

Suaugusiųjų švietimo centras internete | SŠC  www.

Suaugusiųjų švietimo centras internete | SŠC www.

Aprašymas: Suaugusiųjų švietimo centras internete. Įdomiausios publikacijos ir aktualiausia informacija apie švietimą. ✅ Spausk čia Nuorodos:   www.suaugusiujusvietimas.lt   Veikla: Veiklos kategorija:

Titulinis – Kauno zoologijos muziejus  www.zoomuziejus.lt

Titulinis – Kauno zoologijos muziejus www.zoomuziejus.lt

Nuorodos:   www.zoomuziejus.lt   www.vros.lt   www.am.lt   lrv.lt   gamta.lt   www.apva.lt   www.vstt.lt   kzm.limis.lt     www.texus.lt   Veikla: Muziejai; Muziejai Kaune; Veiklos kategorija: Pramogos, poilsis, apgyvendinimas, kelionės

Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla – Kėdainių r. Lab

Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla – Kėdainių r. Lab

Tinklalapio RSS srautas: ŠVENTĖ, SKIRTA LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI „NAMAI TEN, KUR ŠIRDIS“ Šventės išvakarėse pagaliau susitiko visi Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriaus 1-4 klasių mokiniai! Anapus ekranų, pasipuošę šventine atributika, vieningai sugiedojome himną. Susitikime dalyvavo ir Lietuvos kariuomenės narys Modestas Valkiūnas! Jis pasakojo: „<…>įsivaizduokite, kad į jūsų namus ateina plėšikas ir sako, kad šitoj lovoj miegos […]