• Brolių Vrublevskių medelynas

  • Gelvadiškių g. 34, LT-10104 VILNIUS

  • Telefonas: 8 687 54539

  • Tinklalapis: www.vrmedelynas.lt

Brolių Vrublevskių medelynas / Titulinis  www.vrmedelynas.lt
 

Raktažodžiai:   medelynas , sodinukai , agrastai , obelys , vrmedelynas , vrublevskis , vrublevskiu , stiebiniai agrastai , stiebiniai serbentai svarainiai aronijos gudobeles , saldziavaisiai , šermukšnis , šermukšniai , cidomijos , lazdynai

Tekstinė tinklalapio versija: Titulinis Medelyno veiklos pradžia siekia 1990-uosius metus, kai Nemenčinėje buvo pasodinta didelė kriaušių ir obelų sodinukų kolekcija. Patirtį kaupėme bendradarbiaudami su Vilniaus Sodo Augalų Veislių tyrimų Stotimi.

Nuo 1996-ų metų didelį dėmesį skyrėme dekoratyviems ir derlingiems kamieniniams serbentams ir agrastams. 1999-ais metais klientų patogumui dalis medelyno buvo perkelta į Antakalnio rajoną, Nemenčinės 10 kilometrą, esantį Gelvadiškių gatvėje. Dabar čia galima įsigyti įvairiausių skiepytų vaisinių, uoginių ir dekoratyvinių lapuočių augalų.

Daugelis augalų yra užauginti pagal naujausią konteinerinę auginimo technologiją ir parduodami konteineriuose (vazuonuose), kad būtų galimybė juos sodinti visą vasarą – nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Taip užaugintą medelį nebūtina tuoj pat sodinti, be to, jis beveik visada lengvai prigyja.

Medelyno plėtros kryptis įtakojo žinomų sodinink [..]

Nuorodos:   www.vrmedelynas.lt   www.ringo-group.lt