• TAUPALDA, UAB

  • Juodvarnių Sodų 22-oji g. 14, LT-10235 VILNIUS

  • Telefonas: 8 689 06666

  • Įmonės kodas: 300600770

  • PVM kodas: LT100003718310

  • Tinklalapis: www.taupalda.lt

Apie statybų įmonę Taupada – Statybos darbai – Taupalda
 

Aprašymas: Statybos įmonė, statyba ir remontas

Raktažodžiai:   statyba, statybininkai, statybos darbai, Pamatai, atraminiu sieneliu, tvoros pamatų betonavimas, muro darbai, Fasado siltinimas, apdaila, Griovimo darbai, Angu pjovimas, platinimas, stiprinimas, Liftu sachtu rekonstrukcija, demontavimas ir apdaila, Balkonu rekonstrukcija.

Tekstinė tinklalapio versija: Apie mus Kontaktai Apie mus This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  Rekvizitai Statybos darbai +37068906666      Ats. sąskaitos: Griovimo darbai     UAB “TAUPALDA“savo veiklą statybos sektoriuje pradėjo nuo 2006m.  Dėka joje dirbančių kvalifikuotų statybininkų ir vadovų patirties, jau galime pasigirti … Bendraukime Angų pjovimas, stiprinimas  
    UAB „TAUPALDA“  profesionaliai ir greitai atlieka pamatų, atraminių sienelių, tvoros pamatėlių betonavimo darbus; mūro darbus; fasado šiltinimo ir … Originalumas, vadovų patirtis ir vizija, yra sėkmingo darbo šaltinis.  
UAB „TAUPALDA“ atlieka plataus profilio pastatų griovimo, ardymo, demontavimo darbus mechanizuotu arba rankiniu būdu. Demontuojame pamatus. Išvežame statybinį laužą, … Įsileiskite šviesą ir erdvę į savo namus!
 Š [..]

Nuorodos:   www.taupalda.lt   www.itlangas.lt   www.hey.lt