• DVYLIKA ŽIRNIŲ, VšĮ

  • Antakalnio g. 29, LT-10312 VILNIUS

  • Telefonas: 8 611 27120

  • Įmonės kodas: 300149787

  • PVM kodas: LT100002659214

  • Tinklalapis: www.dvylikazirniu.lt

APIE MUS  www.dvylikazirniu.lt
 

Aprašymas: Maistas – tai galimybė dalintis, jis tarsi atruizmo išraiška: tėvų – vaikams, šeimininkų – lankytojams. Tai svarbiausia, ką motina gali duoti savo vaikui, todėl maistas yra bene geriausias meilės ir saugumo įrodymas.

Raktažodžiai:   Maistas – tai galimybė dalintis, jis tarsi atruizmo išraiška: tėvų – vaikams, šeimininkų – lankytojams. Tai svarbiausia, ką motina gali duoti savo vaikui, todėl maistas yra bene geriausias meilės ir saugumo įrodymas.

Tekstinė tinklalapio versija:    Maistas – tai galimybė dalintis, jis tarsi altruizmo išraiška: tėvų – vaikams, šeimininkų – lankytojams. Tai svarbiausia, ką motina gali duoti savo vaikui, todėl maistas yra bene geriausias meilės ir saugumo įrodymas.   Maisto ruošimas yra žmogiškumo simbolis – nuo mūsų atsakomybės priklauso be galo daug. Dėl šios priežąsties užsakome ir naudojame tik aukštos kokybės žaliavas ir produktus, daug dėmesio skiriame savo gaminamų patiekalų kokybei. Taip pat dalyvaujame Europos Sąjungos rengiamuose projektuose “Pienas vaikams” ir “Vaisiai mokykloms”. Ypatingą dėmesį skiriame valgymo tradicijoms, elgesio prie stalo kultūrai. Mūsų maitinamiems vaikams stengiamės pasiūlyti platesnį asortimentą, nuolat supažindiname su kitų šalių patiekalais bei stengiamės prikelti mūsų senolių receptus.   Aptarnaujame ne tik virtuvių inventorių, taip pat investuojame į valgyklų salių interjerus, glaudžiai [..]

Nuorodos:   www.dvylikazirniu.lt   www.websalonas.lt