• AGNETA, apartamentai

  • Laisvės a. 3, LT-66117 DRUSKININKAI

  • Telefonas: 8 618 00899

  • Tinklalapis: www.agneta.lt

Apartamentai Agneta – Druskininkai. Nakvynė, apgyvendinimas, sveči
 

Aprašymas: Apartamentai Druskininkuose „Agneta“ Jums pigiai, bet prabangiai suteiks nakvynę ir apgyvendins pačiame Druskininkų centre. Druskininkai tai ramybės oazė norintiems pailsėti ir susilieti su nuostabia gamta ar pasimėgauti gausiai siųlomomis SPA pasaugomis.

Raktažodžiai:   Apartamentai Agneta, apartamentai, apartamentai druskininkai, nakvynė, nakvynė druskininkai, apgyvendinimas, apgyvendinimas druskininkai, svečių namai, svečių namai druskininkai.

Tekstinė tinklalapio versija: Apartamentai “Agneta” Druskininkuose. Pigi nakvynė ir apgyvendinimas. Rezervacija telefonu: +370618 00899 Aprašymas Atkreipkite dėmesį, kad „Agneta apartamentuose“ nėra registratūros. Prašome iš anksto pranešti numatomą atvykimo laiką ir susitarti dėl raktų paėmimo Svetainės raktiniai žodžiai: Apartamentai Druskininkuose, keturvietis apartamentas, šešiavietis apartamentas, nakvynė, apgyvendinimas, svečių namai, rezervacija, SPA Mūsų svečiams taikomos nuolaidos:  Druskininkų gydykloje-  10% Svarbi informacija: Administratorius/šeimininkas [..]

Nuorodos:   www.agneta.lt