UAB „Lukšių tekstilė“ – dygsniavimo paslaugos, namų tekstilės

     
  • LUKŠIŲ TEKSTILĖ, UAB

  • Lauciškių g. 6, LUKŠIAI, ŠAKIŲ R., LT-71181

  • Telefonas: +37069879968

  • Įmonės kodas: 302626358

  • PVM kodas: LT100006500411

  • Tinklalapis: luksiutekstile.lt

 

Aprašymas: UAB „Lukšių tekstilė“ daugiau nei 20 metų patirtį turinti įmonė atlieka dygsniavimo ir siuvimo paslaugas. Taip pat gamina ir parduoda namų tekstilės gaminius pagal standartinius ir individualius užsakymus: antklodes, pagalves, pledus, patalynės užvalkalus, sėdmaišius.

Tekstinė tinklalapio versija: Nuolat ieškome ir mielai bendradarbiaujame su naujais klientais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Kodėl mes?

KONTAKTAI Plėsti gaminių asortimentą, rasti patikimų partnerių ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

Apie mus KONTAKTAI Rima Bendorienė Sukurti kuo daugiau darbo vietų, didinti pajėgumus bei siekti inovacijų kuriant savo išskirtinį produktą. Apie mus Direktorė Sigitas Bendorius Teikti kokybiškas paslaugas Lietuvos bei užsienio rūbų, čiužinių, minkštų baldų gamintojams. Gamybos vadovas Dainora Kurčenkovė Kurti namų tekstilės gaminius, kurie atitiktų mūsų partnerių ir individualių klientų lūkesčius. Vadybininkė Siekti inovatyvių sprendimų gamybos plėtroje ir optimizavime. Sukaupta patirtis, nuolatinis tobulėjimas, dėmesingi darbuotojai, betarpiškas bendravimas su klientu leidžia užtikrinti gaminių kokybę, patvarumą ir ilgaamžiškum [..]

Nuorodos:   luksiutekstile.lt  

Tinklalapio reitingai: PA: 12, DA: 9, MOZ Rank: 1,20 Info

Rekomenduojame

Biokuras | Medžio pjuvenų granulės, briketai, malkos | Briqs.LT

Biokuras | Medžio pjuvenų granulės, briketai, malkos | Briqs.LT

Aprašymas: Aplinkai draugiškas biokuras. Sertifikuotos medžio pjuvenų granulės, briketai, malkos gera kaina. Elektroninė prekyba biokuru. Prekių pristatymas Lietuvoje. Nuorodos:   briqs.lt   www.briqs.lt   www.litmer.lt     Veikla: Veiklos kategorija:

VINILINĖS GRINDYS – Vinilinė grindų danga už ger&#

VINILINĖS GRINDYS – Vinilinė grindų danga už ger&#

Aprašymas: Modernios vinilinės grindys jaukių namų paslaptis. Raktažodžiai:   Vinilines grindys, vinilo danga, vinilas, vinilas eglute, vinilines grindys, spc, wpc, lvt Nuorodos:   www.stilingosgrindys.lt     Veikla: Veiklos kategorija:

dariausverslogrupe.lt

dariausverslogrupe.lt

Nuorodos:     dariausverslogrupe.lt         Veikla: Veiklos kategorija:

Geoterminis šilumos siurblys – už oras-vanduo kain

Geoterminis šilumos siurblys – už oras-vanduo kain

Aprašymas: Patikrintas šiaurėje ir naudojamas visoje Europoje: geoterminis šildymas – ☑️ efektyvumas ir komfortas Jūsų namuose su shilk.lt. ➞ Atraskite optimalų sprendimą! Nuorodos:   shilk.lt     adface.lt   Veikla: Veiklos kategorija: